Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez száradási csík?

Szerintetek ez száradási csík?

Figyelt kérdés

9 napja késik a mensim l. A párommal tényleg védekezünk jelenleg nem akarunk gyereket. Még decembere volt hogy 6 nap késés után jött meg de utána a többi hónapba pontos volt a mensim. Szombaton vettem egy tesztet. Az igazat megvallva talán még a 3 percet sem vártam meg mert az első gyerekemnél egyből pozitív lett a teszt. Viszont most nem tudom eldönteni. Szerintetek ez száradási csík.

[link]



2023. máj. 31. 00:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

8. Vagyok



Egyébként Predictor szinten 11-12. Napon halványnak számít a tesztem egy babához is..


6+2 mensi szerint, de dpo és méret alapjàn is 6+5 voltak

8,1 mm

8,2 mm

Szívhanggal


Azóta a 32 hetet is betöltöttük.

2023. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Értem. Mivel nálam is volt már szívhang, ezért ott kiderült volna, ha nem egy, hanem kettő baba van ezek szerint. Gratulálok és köszönöm a választ. Bocs az offért kérdező.
2023. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9 napi késés után ez a fajta negatívnak számít. Mondjuk 9 nappal később már barmelyik teszt, ha nincs rajta egyértelmű vonal. Vagy később volt peteérés. 🤷‍♀️
2023. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy másikat negatív lett. Emellett minden tünetem meg van hányinger ma reggel amit megettem ki is jött, puffadás szúr a hasam valószínűleg már teljesen ráparáztam. De mivel negatív lett a teszt 100%, hogy nem vagyok terhes várom a menzeszt. Mindenkinek köszönöm a választ ez egy száradási csík volt, de egy kicsit ránk hozta a frászt :D
2023. máj. 31. 10:43
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Nekem egyszer 10 napot késett, mert nagyon akartam. Persze a tesztek negatívak lettek.

Nyugodj meg és meg is fog jönni. Ez szinte biztos.

2023. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sziasztok. Mult hónapba rendes mentruácio volt és rá egy hétre el kezdtem pecsételni 2 -3napig tartot. Most már késik 2 napot de voltak nekem tünetek és nem tudom hogy mire gondoljak. Mikor érdemes tesztet csinálni??
2023. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!