Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a terhesség...

Mi a véleményetek a terhesség előtti vitaminokról?

Figyelt kérdés
5 hónapja próbálkozunk a párommal és sajnos eddig sikertelenül,gondolkodtunk elkellene kezdenünk szedni terhesség előtti vitamint,viszont férfiaknak nem találtam igazán ilyet,mik a tapasztalataitok a terhesség előtti vitaminokkal? Volt tőle esetleg sulygyarapodás vagy hánnyinger?

#terhesség #terhesvitamin #jöjjön a babó
2023. jún. 7. 00:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,25 évesek vagyunk mindketten,nyilván majd orvoshoz fordulunk ha nem jön össze 1éven belül,de mindenhol azt olvastam hogy 5 honap próbálkozás után még korai és nem várom hogy majd csak a vitaminoktol teherbe essek…
2023. jún. 7. 09:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: én másfél évig szedtem teljesen feleslegesen. Mert már feladtam,egy hónapja nem szedtem (pont ki is ürült a szervezetemből)mikor teherbe estem. De szerintem ártani nem árt.Ha akar jönni fog vitamin nélkül is,ha nem akar jönni csinaltatsz bármit..
2023. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Súlygyarapodás?! Ezt honnan vetted?!😅 Dehogy... hányinger??..ezt se értem..
2023. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!