Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ...hajnalba eltettema pisit...

...hajnalba eltettema pisit most értem haza vettem egy tesztet sajna xepilt kaptam..igen tudom nem érzékeny..de ez mitöl van??kép lent

Figyelt kérdés

[link]

[link] azonnal ilyen fehér erös de nincs színe... elvileg 2napom van a nemvártig..tudom én is látom negativ igy de miért ilyen fehér?


2023. okt. 9. 15:56
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Tudom igen...csak itt a pisi minösége nem romlik egész nap? Mig nem tesztelek?! Mert hajnal az régen volt már
2023. okt. 9. 17:23
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem romlik.

Ezen a teszten meg nincs semmi fura, egy teljesen hétköznapi negatív.

Te viszont fura vagy, nem kicsit.

2023. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ez egy negatív teszt. Teszteltem xepillel már én is,semmi fura nincs ebbe. 2,5 évet vártunk a lányunkra,de ami negatív volt nem nézegettük tovább,hanem repült a kukába. Nincs mit belelátni,amikor pedig terhes lettem,na azt nem kellett nézegetni,mert kilőtte az ember szemét is. Tudom milyen rossz várakozni,de azért közbe az ember esze maradjon már meg épnek,főleg mert mikor összejön a gyereknek szüksége lesz rá. Az meg hogy reggeli,amikor terhes lettem a 100. 5 percenkénti este 8 órási vizeletből lett pozitív. Ha majd késik,csinálj még.
2023. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Oh hát teljesen ép vagyok🤣🤣🙏🙏♥️♥️csak nem értettem miért olyan amilyen...majd csinálok még úgyis másikkal ha nem jön meg aztán úgyis kiderül mi a szitu...én is látom hogy negatív nem is állítottam mást csak hogy furcsa hogy totál erösen fehér aminek normális esetben szinesnek kéne lennie .. ennyi az egész
2023. okt. 9. 20:27
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért marad fehér mert a hcgre reagálna, de mivel nincs hcg a szervezetedben így nem kötötte meg a színt.
2023. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

Akkor kell lennie 2 csíknak ha terhes vagy egyébként semmi baj nincs a teszttel.

Teljesen normália se elmosódás semmi nincs rajta.

Lehet en vagyok a hülye de nem látom amin te fenntakadtál

2023. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Netes dávid teszt,vagy inkább predictor ami megbízható teszt???!! Szerintetek???
2023. okt. 11. 07:21
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én Facelle-vel teszteltem mindig. De a Predictor is biztos jó.
2023. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link] nos teszteltem.. most nagyon bizakodó vagyok

2023. okt. 12. 17:29
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
19. Ja bocsi, akkor ezek szerint félreértettelek. Azt hittem, akarsz babát. De ha a negatív tesztek biztatóak a számodra, akkor külön malomban őröltünk eddig.
2023. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!