Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eléggé bizonytalan vagyok mivel a mensim mar lassan 2 hete késik,eleg zavaros a ciklusom hol előbb jön meg hol később együtt voltam a barátommal az nap mikor meg kellett volna jönnie es berakta egyszer egy kicsit gumi nélkül és most eléggé parázok hogy mi van,tudom kicsi az esely hogy baj legyen de akkor nemtudom miért kesik eléggé fiatalok vagyunk úgyhogy nemtudom mi tévő legyek. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2023. okt. 31. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írák közben is használj vesszőt, de ne a barátodét.
2023. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ha beszólsz neki írjál már te is helyesen xd
2023. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Oké, elgépeltem, de egyszerűen lehetetlen értelmezni ezt a tagolatlan szöveget. A vesszőt egyébként neked is ajánlom a figyelmedbe.
2023. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
En is a seggedbe
2023. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha késik, akkor azért késik, mert az ovulációd csúszott későbbre, ami sajnos magában hordozhatja a terhesség veszélyét.

Gumi nélkül SOHA ne szexeljetek!!!

2023. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!