Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell/lehet túl lépni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell/lehet túl lépni egy szakításon?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Idő, társaság, kibeszélés...


Igazabol mindenkinél más. Hadj időt a sírásra, törölj mindent ami rá emlékeztet

2020. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
kutyaharpást szőrével ;)
2020. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak koncentrálj a saját dolgaidra

Menj barátokkal valahová (ami most kissé nehéz...)


Egyszerűen foglalkozz magaddal és annyi

2020. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tereld el a saját figyelmed bármivel. Játssz, sportolj, tölts időt a barátaiddal, ilyenek!

A jelenlegi helyzet miatt valószínűleg csak az első lehetőség JÁTSZIK, de az nagyon. :)

2020. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nekem ez tavaszon volt aktuális. Kb másfél hónapig csak sírtam mindentől (vagy váltogatta egymást a sírás és a harag). Közben barátnőimmel beszélgettem, akik nagyon sokat segítettek, próbáltak összeszedni kicsit és idővel hallgattam rájuk én is. Utána barátokkal voltam, rengeteget olvastam, töröltem mindent ami rá emlékeztetett, akkor kezdtem el futni rendszeresen, hogy valahogy eltereljem a figyelmemet, kifáradjak és levezessem a dolgokat.

Idővel már arra lettem figyelmes, hogy napokig nem is gondoltam az exemre és jól éreztem magamat, később pedig mégjobb lett.

2020. dec. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!