Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esküvő után pár hónapon...

Ha esküvő után pár hónapon esetleg egy éven belül nincs hír hogy jön a baba, akkor rá szállnak az emberre hogy mikor lesz már baba?

Figyelt kérdés
Ki hogyan tapasztalta ezt? Mintha az lenne az általános gondolat, hogy az ember már az esküvő éjjelén összehozza a babát.

2023. okt. 31. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Eztet ugye nem komolyan kérdezed?😂😂😂
2023. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elég magas az IQ és EQ hányadosa a téged körülvevőknek, akkor tuti…
2023. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már az esküvőn rászállnak, mikor jön már....
2023. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

6 honapja mentem ferjhez. Nem telik el ugy het, hogy legalabb egy ember meg nem kerdezi a munkahelyen, hogy allunk, hany gyereket akarunk, mikor leszek terhes. Most kell szulni, nem 10 ev mulva, hajra, vagjunk bele.

Eleg volt egy hetet varni az eskuvo utan, hogy ezt hallgassam.

2023. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Komoly hogy ilyen szinten összekötik a gyereket az esküvővel, házassággal. Pedig semmi köze egymáshoz.🤦🏼‍♀️
2023. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sőt ha valaki nem házasodik 10 év után pl már azt is furcsállják. Pedig az is tök normális

.

2023. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Attól, hogy mostanában ez a divat, még nem normális. Az emberek azért házasodnak össze, hogy megerositsek kapcsolatukat és ebbe szülessen a gyerek. Ez mindig is így volt. Csak már az a divat, hogy minek házasság, minek gyerek. Éljük az önző, én központú világot.
2023. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyunk házasok, csak 8 éve együtt élünk és mégis megkérdezték hogy mikor lesz már a 30hoz közel vagyunk stb stb.Ez nem attól függ hogy házas vagy e vagy sem, hanem sajnos a körülötted lévők IQ szintjétől..

Most várjuk az első babánkat

2023. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szálltak rám esküvő után. Kb. fél évvel házasság után kezdtünk próbálkozni. Utána pedig nem csináltam titkot abból, hogy meddő vagyok, így szerencsére nem faggatott a kutya sem a továbbiakban. Akivel olyan volt a viszony, beszéltem róla, hol tartunk, és ennyi. A kollégáim mind tudták, mi a helyzet velem. Anyámék, tesómék is.


Érdekes módon a férjemet viszont a volt munkahelyén durván csesztetni kezdték, mikor már kb. 3 éve házasok voltunk. Ott senki sem tudott a problémáinkról. Undorítóak voltak... kb. napi szinten hozzávágták gúnyosan, hogy Mi van, nem áll fel? Magtalan vagy? Nem tudod teherbe ejteni az asszonyt? Meg hasonló dumák (szerintük ez humor volt!)

A férjem amúgy is ideges típus, na, ettől teljesen kész volt.

Megmondtam neki, legközelebb rákezd valamelyik, hangosan mondja meg, hogy mindenki hallja: "Ha ennyire tudni akarod, a feleségem meddő, és évek óta küzdünk gyerekért, te rohadt tapló fasz!"


Megtette, a hangadó megszégyenült a poénja miatt, és utána békénhagyták.

2023. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van ha van egy ideje párod jön a "mikor lesz lagzi "majd gyerek majd tesó ha van már 2 gyerek akkor persze hogy majd a harmadik..

Ha nincs senki akkor meg ideje lenne megállapodni stb stb

2023. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!