Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszteltem, szerintetk...

Jósteszteltem, szerintetk erősödött a csík? A két kép közt 2 nap telt el. Vagy ez csak csak a jelenlévő LH? 3 nap mulva kell megjönnie.

Figyelt kérdés
[link]

nov. 4. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Igen, én erősebbnek látom az alsót.Ebből még bármi lehet.Ha erősödik és nem jön meg akkor igen terhes lehetsz
nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóstesztelsz, pozitívnak kéne lenni, bár en nem hiszek benne. Z nem pozitív, és reggeliből.

Hanyadik dpo? 11, 12 körül már rendes teszttel próbálkozhatsz, azt is csak reggeliből.

nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, vagyis ez LH teszt ami a képen van nem ? 🤷‍♀️🤣 Nekem végig a luteálisban ennyire gyenge a második csík.Én erre nem hivatkoznék ha valóban lh tesztet nevezitek itt jostesztnek. Egész hónapban van egy halvány 2.csík..
nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lh teszt, igen
nov. 4. 16:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát arra én nem adnék.. 1-3 as vagyok..Az nem reagál a hcg-re.ez egy negatív ovulációs teszt ami így néz ki egész hónapban( ovuláción kívül, mert akkor mindkettő full erős.) Tesztelj hcg teszttel hétfőn ha nem jön meg.Így ebbe én magam beleélni nem merném a helyedben.
nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem is élem bele magam egyáltalán. 2 éve nem sikerül..

Ebben a hónapban úgy döntöttem hcg-t nem csinálok, ha csak nem késik min 1 hetet. Lh tesztem volt itthon, gondoltam kipróbálom

nov. 4. 17:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lh totál felesleges ciklus végén.2 éve? Orvosnál jártál? Inkább akkor már hcg teszt ha nem jön meg de miért nem várod ki a nemvárt napját.És ha nemjön meg tesztelsz.Vagyis nekem ez a logikus..
nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hanyadik dpon vagy? Ha 10 vagy az felett akkor ez sajnos semmit sem jelent.

De mikor nekem az lh a terhességre reagált akkor már a hcg n is ott volt halványan a 2.csík

nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8 dpo
nov. 4. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
8dpon nekem teljesen negatív lett az lh 9dpon kezdett derengeni majd egyre erősödött, de 9dpon a 10 es hcg teszten is derengett a csík 8 voltam
nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!