Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány Facelle teszt...

Extra halvány Facelle teszt tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma egy napközbeni 10-es tesztet csináltam (kb másfél óra telt el a pisilés előtt, ez most jutott csak eszembe, elfelejtettem hogy mikor voltam wc-n 😂), mert már 3 napja késik, érzékeny a mellbimbóm, és ma elkezdődött egyfajta folyás, ami a tipikusan csak az első terhességemnél jelentkezett ilyentájt. Most már össze vagyok zavarodva, lehet hogy később volt az ovum, mint gondoltam. Ha igen, akkor legalább a 12. dpo-n kell lennem. Tételezzük fel, hogy ott tartok. 12. dpo-n nektek hogy nézett ki a Facelle? Volt már kémiaim, úgyhogy fel vagyok készülve minden eshetőségre, nem fog földhöz vágni ha úgy van, és 2 nap múlva tesztelek újra, ha nem jön meg. Csatolok képet a tesztről. Nagyon rossz fényviszonyok vannak itt, bocsi. Ez a kép száradás után készült, frissen jobban látszott rajta a második csík, ami egy percen belül megjelent és rózsaszín volt.
2023. nov. 5. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi már egy ideje próbálkozunk amúgy. Egész pontosan 3 éve, de a sok vetélés meg az előzmények (van egy kisfiam aki szintén nehezen jött össze meg összességében 4 vetelesem, abból kettő a fiam előtt és kettő utána, a legutolsó ugye ikrek..) miatt mi már elkezdtük a kivizsgálásokat a meddőségiben. Igazából már csak nekem hiányzik a cytilogia eredmenyem és ha az is rendben van akkor januárban ciklusindításunk lesz.


Gyakorlatilag nulla az esélye annak, hogy spontán terhes legyek de nem adjuk fel nyilván addig sem de én is eleresztettem az eredmények tudatában.. bízom a lombikban.


Most ráadásul a stressz miatt (nekem elég nagy stressz ez a meddőségi kezelés, meg úgy az egész rideg és nyomasztó is) összevissza jött meg...

2023. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sok sikert, és kitartást nektek, főleg neked :) Elvégre nem sétagalopp a lombik, mint tudjuk. Nálunk akárhogy is alakuljon, az asszisztált reprodukció lehetőségét én elvetem. Úgyhogy ha spontán nem jön össze, akkor csak egy gyermekünk lesz. Hálás vagyok, hogy egy már van, nem akarok mindenáron másodikat, jól lehet úgy érezném teljesnek a családunkat és nagyon vágyom rá. És persze mindent meg is teszek. Vizsgálatok, full egészséges életmód, stb. Ha így sem jön, akkor sajnos ez van :/
2023. nov. 7. 18:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokáig én is így voltam de a férjem meggyőzött. Nagyon nem jó amúgy lelkileg a dolog. Sztem nehéz. Én szorítok neked. Remélem sikerrel jártok.
2023. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mi ebben teljesen egy hullámhosszon vagyunk a férjemmel, úgyhogy ő sem fog akarni meggyőzni a lombikról. Kiderült egyébként, hogy mi okozza nálatok a nehézséget?
2023. nov. 12. 08:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Herét ért trauma miatt.
2023. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!