Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett mennyi az...

Spirál mellett mennyi az esélye a méhen kívüli terhességnek?

Figyelt kérdés
1 éve van hormon mentes spirálom. Most késett 3napot ebben a hónapban,de kevesebb mint úgy általában. Tegnap előtt jött meg. Olvastam már annyi mindent hogy méhen kívüli terhesség hogy egész délután ezt gogglezom. Tudom csináljak tesztet stb,de sajnos faluban lakom így csak holnap lenne esedékes a teszt.
nov. 9. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A méhen kivüli terhesség nagyon ritka, a spirálnak semmiféle ilyen hatása nincs.

Ha attól tartasz, terhes vagy, vegyél tesztet, az a biztos. De miböl gondolád, hogy éppen méhen kivüli terhesség az, ami szóba jöhet?

nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy honnan jött neked, hogy méhen kívüli.

Mentes spirál mellett van esély terhességre, ez tény.

De mivel menstruáltál, én nem gondolnék terhességre.


A méhedbe nem lárunk bele, így holnap vegyél tesztet.

nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert hogy késett, és sokat van napközben hányingerem ha rá gondolok bizonyos ételekre. Még most nem olyan sok a mensim mint szokott lenni.
nov. 9. 20:05
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De ehhez hogy jön a méhen kívüli? Mert oké, hogy felmerül a terhesség, de miért méhen kívüli.
nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert a védőnőm azt mondta hogy általában spirál mellett fordul elő méhen kívüli. Aztán olvasgattam és nem voltak túl biztatóak.
nov. 9. 20:07
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez így nem igaz.

Valójában a méhen belüli eszköz nem okoz méhen kívüli terhességet, hanem csak a méhen belüli terhességek létrejöttét akadályozza meg, a méhen kívülieket nem. Így összességében úgy tűnik, mintha amellett gyakoribb lenne, valójában meg pont ugyanolyan ritka, mint spirál nélkül.

nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Már azóta derékfájástól kezdve,vegbélfajdalom, alhasi szurkálàs amit olvasok mindent érzek magamon. Lehet már csak beképzelem.
nov. 9. 20:11
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Elég valószínű, hogy csak beképzeled...
nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A mensim mitől lehet most kevesebb mint szokott?
nov. 9. 20:15
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
A méhen kívülinek nem 5 nap utámn van ám tünete:D
nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!