Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett mennyi az...

Spirál mellett mennyi az esélye a méhen kívüli terhességnek?

Figyelt kérdés
1 éve van hormon mentes spirálom. Most késett 3napot ebben a hónapban,de kevesebb mint úgy általában. Tegnap előtt jött meg. Olvastam már annyi mindent hogy méhen kívüli terhesség hogy egész délután ezt gogglezom. Tudom csináljak tesztet stb,de sajnos faluban lakom így csak holnap lenne esedékes a teszt.
2023. nov. 9. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Attol lehet kevesebb, hogy nem vagy robot, hogy mindig szabályszerűen működj egy megadott sémára.
2023. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az értelmes valaszokat. Ment a zöld mindenkinek😊
2023. nov. 9. 20:26
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Spirál mellett estem teherbe tavaly.

A lányom most lesz 11 hónapos.Se nekem a spirálnak semmi nyoma nem volt, valószínű, hogy az utolsó menstruációmmal távozott.

De ezt te is le tudod esetleg ellenőrizni már most.

Hülyén fogalmazva, ha felnyúlsz és érzed a szálát a spirálnak, akkor a helyén van, ha nem érzed, akkor valószínüleg távozott, vagy rosszul van elhelyezkedve.

2023. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én soha nem éreztem a jelző szálat.
2023. nov. 9. 22:16
 15/20 A kérdező kommentje:
Doktor úr mondta is H jó rövidre hagyták a jelző szálat.
2023. nov. 9. 22:16
 16/20 anonim ***** válasza:

13!

Akkor neked lehet rosszul is tették fel, vagy rosszul vágták le.


Egyrészt már azt sem értem, hogy nem vetted észre, hogy kiesett? Ez azért nem egy olyan kicsi dolog, hogy pl a betéten/fehérneműn ne látszódjon.

Illetve mikor a méhszájon átment, azt érezni is kellett volna.


Illetve ha normálisan levágják a szálat, akkor azt se te, se a partnered nem szabad, hogy érezze.


Így nem csodálkozom, hogy nálad nem védett.

2023. nov. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
16-os: a menzesz alatt nem lehet észrevenni, ha a spirál IS távozik a méhböl, másrészt ha éppen a WC-n történik, vagy a betéten lesz, akkor nem hiszem, hogy bárki is észrevenné. Legalább én nem ismerek senkit, aki a használt betétet végignézegeti, analizálja mi van és mi nincs rajta.
2023. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ha valaki ezt nem veszi észre, szerintem menjen szemészetre.....

2023. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

13- as válaszoló vagyok

Tavaly márciusban voltam a spirálommal az orvosnál, hogy vegyék le, mert iszonyatos volt a menstruációm tőle.

Nagyon görcsöltem és véreztem.

Akkor volt fent 3 hónapja

Megnézte az orvos, ellenőrizte, azt mondta minden rendben van vele, csak adjak neki még időt és helyre fog jönni.

Azt mondtam, hogy rendben, várok.

Március végén menstruáltam utoljára, ugyan azokkal a tünetekkel, de azt hogy távozott volna belőlem nem éreztem, vagy láttam. Valószínű, hogy egy bő vérrel együtt a wc- be kötött ki.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a wc tartalmát nem szoktam vizsgálni.

Akkor készültünk egy hosszú útra és az volt a tervem, hogy ahogy hazajövünk, elmegyek újból és levetetem.

De már nem volt mit, mivel áprilisban teherbe estem.

Voltam több ultrahangon, de a spirált nem találták.

Nem mondom magam egy hülye embernek, ha minden menstruációmnál a spirált keresgéltem volna a betéten, vagy wc- ben, akkor valószínű, hogy észreveszem, de nem kerestem, mivel azt mondta az orvos is az utolsó menstruációm előtt 1 héttel, hogy minden rendben van vele és a szememmel sincs baj.

Lehet ítélkezni, de ti is úgy írjátok a véleményetek, hogy ezt soha nem tapasztaltátok.

2023. nov. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Csinaltam egy tesztet,negatív lett!
2023. nov. 13. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!