Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a beágyazódásos fájdalom ?

Kisnia kérdése:

Milyen a beágyazódásos fájdalom ?

Figyelt kérdés
Már van 2 gyerekem de egyikkel se volt beágyazódásos fájdalom most nagyon ugy érzem mintha meg akarna jönni de ugye 12 nap mulva nem várom lehetséges hogy az vagy késői ovu fájdalom ?

nov. 10. 19:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem hallottam ilyen fájdalomról,de lehet hogy van.pedig nekem is van két gyerekem...
nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, nem is hallottam ilyenről
nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
3x lettem terhes. Én sem tudom mi az
nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%

Nekem volt. A dátum is passzol szóval tuti.

Mentem a vonatra siettem és akkora nyilaló fájdalmat éreztem. Meg is kellett állnom pár percre.

nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%
Nem hallottam ilyenről..Nincs is beágyazódási fájdalom.Max beágyazódási vérzés van.. Ha fáj akkor más miatt fáj nem azért mert beágyazódott. ha 12 nap mulva kellene megjönnie akkor kb ovu után lehetsz 2-3 nappal, nem ilyenkor történik meg a beágyazódás hanem dpo7-10között. Nekem fájdalom minden mentes volt a beágyazódás.Nemjött meg és ottvolt a plusz..ennyi
nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
4es milyen hülyeséget beszélsz menzesz elött 12 nappal a világba nem történik meg a beágyazódás..
nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%

Ki írta hogy 12 nappal előtte?

Az volt ezt 100%-ra tudom!

Az hogy ti elhiszitek e vagy sem, pont nem érdekel.

nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Inkább ovu, sajnálom.

A beágyazódást nem érzed, legfeljebb látod. Pár csepp vér esetleg.

nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%

Mondom hogy éreztem!

Attól hogy ti nem éreztetek semmit attól még igenis létezik.

[link]

nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként már 7 és fél hónapos a kislányom és érdekes módon pont arra a napra vezethető vissza amikor éreztem.
nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!