Van még remény?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie. 5 illetve 4 nappal ezelőtt görcsölgettem, de ez elmúlt. Tegnap óta egyre jobban érzem, mintha húzódna a méhem, mintha feszülne. Mensi előtt 1 nappal mindig görcsölök, sokszor gyógyszert is kell bevennem, meg melegvizes párnát a hasamra. Tegnap reggel teszteltem, meg ma délelőtt, de mindkettő negatív. Semmi pms tünet, semmi alhasi görcsölés, semmi jele hogy meg akarna jönni. Reménykedhetek még?
nov. 29. 21:43
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Április óta nem védekezünk egyáltalán. Az utóbbi 3 ciklusban kezdtem el lh tesztelni pont ezért. Az utóbbi 3 ciklusomban volt halvány pozi hcg tesztem, majd 2-3 nap késésekkel megjött, erős görccsel és vérzéssel. Azt mondták, hogy 1 évig kell próbálkozni, ha nem sikerül, akkor elkezdenek minket kivizsgálni. Nekem a pajzsmirigyem rendben, prog.szint rendben. Páromnál nem tudom. Azt tudom, hogy az ex felesége egyszer terhes lett, de elvetélt. Nekem van egy kisfiam az előző kapcsolatomban, akit azóta én nevelek egyedül (vagyis ugye már a párommal).

Az első pár hónapban voltunk vele úgy, hogy jön, amikor “jönni akar”. De mivel hónapokig semmi nem történt, ezért kezdtem el lh tesztelni.


(Még azóta sem jött meg, és azóta sincs semmi pms tünetem..)

nov. 30. 13:17
 12/41 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom… valami mintha, de közben mégsem…

Még mindig sem pms tünetek, sem vérzés..


[link]

nov. 30. 17:00
 13/41 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy délutániból csináltam most nemrég, a képet pedig kb 3-4 perc elteltével csináltam.
nov. 30. 17:01
 14/41 A kérdező kommentje:

Most ránéztem megint a tesztre így, hogy teljesen megszáradt. Tudom nem szabad, de a kíváncsiság. Ilyen ez a délutáni cb teszt 4-5 óra elteltével.


[link]

nov. 30. 20:43
 15/41 anonim ***** válasza:
Mintha lenne ott valami de lehet csak száradási. Ha nem jön meg akkor 2 nap múlva reggel tesztelj! :)
nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött most az éjjel. Úgyhogy ez a hónap sem jött össze :(
dec. 1. 05:58
 17/41 anonim ***** válasza:
Átérzem ez a ciklus 27 napos volt nekem most :(
dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nem értem. Reggel arra keltem hogy megjött. Kb 3 órán keresztül jöttek ilyen nagy alvadt vérdarabok (bocsi, de nem tudtam szebben megfogalmazni :D), aztán kb ennyi. Azóta szinte semmi, mintha elmúlt volna. Ilyen barnás valami van csak…
dec. 1. 15:42
 19/41 A kérdező kommentje:

Érdekesség még, hogy semmi görcs. Pedig minden mensikor nagyon szoktam görcsölni…

Semmi pms tünet, semmi görcs, reggel volt egy nagy adag vér, azóta szinte csak barnázok…

dec. 1. 18:16
 20/41 A kérdező kommentje:

Mondjátok, hogy nem csak én látom 🙏🏻

Bátorkodtam csinálni egy tesztet. Megint ilyen furcsa feszítő érzést érzek a hasamban. Annak ellenére hogy megjött, nem görcsöltem még egy kicsikét sem…


[link]

dec. 3. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!