Van még remény?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie. 5 illetve 4 nappal ezelőtt görcsölgettem, de ez elmúlt. Tegnap óta egyre jobban érzem, mintha húzódna a méhem, mintha feszülne. Mensi előtt 1 nappal mindig görcsölök, sokszor gyógyszert is kell bevennem, meg melegvizes párnát a hasamra. Tegnap reggel teszteltem, meg ma délelőtt, de mindkettő negatív. Semmi pms tünet, semmi alhasi görcsölés, semmi jele hogy meg akarna jönni. Reménykedhetek még?
nov. 29. 21:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Hát, lehet kémiai terhesség sajnos... Nem ürül azonnal. Nekem is volt, tudom milyen. Azért tesztelj 2 nap múlva, javaslok 10es erősségű tesztet. Ha az nem egyértelmű, nem vagy terhes sajnos. Hajrá
dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Mielőtt megjött 3 napppal ezelőtt csináltam egy ugyan ilyen 10-es tesztet, mint ez, hómező lett. Ez is 10-es volt. Ráadásul ezt most délután csináltam, a mensi előttit azt reggeli első pisiből.

De csinálok majd mindenképp másikat, fura így ez az egész..

dec. 3. 22:51
 33/41 anonim ***** válasza:
Teszteltél ma?
dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Igen. Nem tudom, hogy jobban látszik-e, de én látom. A képet szinte rögtön tesztelés után csináltam


[link]

dec. 4. 14:56
 35/41 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy nem reggeli elsőből csináltam.
dec. 4. 14:58
 36/41 A kérdező kommentje:

Az alhasam egyelőre még mindig szurkál, olyan mintha feszülne. Olyan, mint ovukor szokott…

Mensim már elmúlt, ahogy gondoltam…

dec. 4. 15:02
 37/41 anonim ***** válasza:
Á ez teljesen negatív sajnos. :( de remélem a legjobbakat. Átérzem milyen stresszes ez, nekünk most a 2. baba nem akar jönni, pedig kis korkülönbséget akarunk.de lehet a természet akarja így, nagyon kis szociális a lánykánk, februárban már bölcsit is elkezdi, talán ha nagyon anyacentrikus és introvertált lenne akkor én sem erőltetném a tesót de jó lenne ha teljesülne a vágyunk
dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is negatív, fel tudja ez az embert őrölni :( Viszont nagyon szurkolok nektek, hogy a következő honap sikeres legyen!!! ❤


37-es, én is így vagyok vele, jó lenne a kis korkülönbség de nekem még meg se jött szülés óta (ami lassan 10 hónap), szóval annyira nem is reménykedem.😅

dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
38, szerintem ez még a jobbik eset, nekem már 2 hónappal szülés után volt (akkora már vége volt a lochianak), de össze-vissza jött meg hónapokon át. Talán 1 éves korára állt be, augusztus óta próbálkozunk, de még nem választottam el teljesen, főleg az esti cici, amikor fáradt és lehet csak anyával lenni kicsit, nagyon kell neki. Előtte szívesen hallgat kettőnktől mesét, de utàna még kell az az anyaidő. Lehet emiatt pszichésen nem tudok teherbe esni? Sosem lehet tudni, mi az igazán jó neki, nem bánom, ha 2 gyerek között visszamegyek dolgozni kicsit, csak valamiért úgy véltem könnyebben eljátszanak ha kevesebb mint 3 év van köztük. A párommal mi vagyunk a nagy tesók pici korkülönbséggel és a szüleink szerint is jobb volt így. Párom egyik legjobb haverja az öccse kb. :D A húgommal mások vagyunk, de nagyon jó lett a viszonyunk felnőtt korunkra.
dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Azóta nem teszteltem. Viszont azóta is furán fáj a hasam, mint mielőtt megjön. Kicsit görcsölget, mintha úgymond feszülne a méhemnél. Tesztelni nem teszteltem, de fura így ez az egész az 5. ciklusnapon… általában a 10-14.nap között szokott amikor ovulálok, majd mensi előtt kb 1-2 nappal kezdődik. Most mensi alatt kezdődött ez a görcs szerűség (nem előtte, mint szokott…), és azóta is tart. Fura, nem szokott ilyen lenni.
dec. 6. 23:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!