Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha teherbe esne valaki a...

Hogyha teherbe esne valaki a fogamzás gátlo szedée közben, beteg baba születne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. A mai tablettáknak nagyon alacsony a hormontartalma.
2011. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tapasztalatok szerint nem. Itt ugyanis minden második nő tabletta mellett esik teherbe ;-)
2011. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: :D ;)
2011. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Tényleg sokan írják itt, hogy védekezés mellett estek teherbe. Volt olyan válaszadó, aki rosszindulatúan meg is jegyezte, hogy az itteni statisztika alapján kb. 10% hatékonyságú a védekezés. Pedig egyszerűen csak arról van szó, hogy védekezés mellett nem teherbe esni nem hírértékű, arról minek írnának?

Bocs az off-ért!

Kérdésedre a válasz amúgy nem. A mai tablettáknak annyira alacsony a hormonszintjük, hogy nem okoznak bajt a babának. Tapasztalatból tudom, a 3. gyerekem nekem is így fogant és makk egészséges.

2011. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én voltam a "rosszindulatú" de nem rosszindulat volt ám az, inkább a figyelem felhívása a nagyszámú "füllentésekre". :)

Amúgy mint látod, ez a furcsaság nem csak nekem tűnt fel. :)

2011. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, megértelek. De megértem azokat a nőket is akik erről írnak. Ne tudd meg milyen érzés ott állni pozitív teszttel a kezedben, amikor tudod, hogy rendesen szedted a tablettát?! Igaz, most már örülök a történteknek:)
2011. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudom milyen érzés, bár tudnám. És nem zárom én ki hogy ilyen elő-elő fordul 1000 esetből egyszer. De hogy nem mond mindenki igazat ezzel kapcsolatban az biztos. :) A másik amin jót szoktam mulatni az a kiszakadós gumi. Mi a párommal sok évig gumival védekeztünk, mert a hormon nekem nagy gondokat okozott, és soha egyszer sem szakadt ki a gumi. Itt is úgy vagyok, hogy egyszer-egyszer biztos lehetséges, de itt ahányan írják... :D
2011. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz beteg emiatt! Jól írták korábban, túlságosan alacsonya hormontartalom ahhoz, hogy galibát okozhatna. Pont emiatt az alacsony hormontartalom miatt lehetséges a baba is...


off:

Nem értem, miért kell meg kérdőjelezni mások kommentjeit? Legalábbis ha magamból indulok ki, miért akarnám másképp írni mint ahogy volt? Semmi értelme sem lenne...

És lehet kuncogni a "füllentéseken" , de elárulom, hogy nem annyira vicces, amikor az ember szembesül az akarata ellenére megfogant babával, és döntéshelyzetbe kényszerül. Igazából nem tudom, miért kéne erről kamuzni? De lehet hogy én látom rosszul a dolgokat.


A második babám fogi gátló mellett, a harmadik meg kiszakadt gumi miatt fogant.

És nem, nem felejtettem el bevenni, nem voltam beteg, nem hánytam ki, nem szedtem egyéb gyógyszert közben stb... A szakadt óvszernél pedig hiába mentem el azonnal fürdeni, mégiscsak kellett volna az a 72 órás tabi.

Látod, a statisztikák máris meredeken emelkednek, pedig egyazon szülőpárról van szó... ilyen is van.

Egyébként mi összesen 8 évig használtunk óvszert, és sajnos elő-előfordult a szakadás. Biztos csak pechesek vagyunk, vagy valahogy mindig sikerült a polcról a silányabbat levenni (Masculant és Durexet szoktunk használni), de igenis ilyen is van.

2011. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én irtam az eredeti, vitát kiváltó választ. És a velem kuncogó jól érzékeli, kissé soknak tartom a gógyszer mellett és kiszakadt gumi mellett teherbe esők manapság magas számát...

Azt is megmondom, miért kell egy nőnek erről kamuznia: mert a pasi még nem akart volna gyereket, esetleg EGYÁLTALÁN nem akart gyereket. Igy a hölgy elfelejti bevenni a gyógyszert, kiszakad a gumi, de nem vesz be 72 órás tabit. Ha már itt van, hát tartsuk meg...

Igaz a mondás: egy nő két dologért képes BÁRMIT elkövetni: azért, hogy legyen gyereke és azért, hogy ne legyen...

No, ennyit erről, mielőtt szétoffoljuk a témát.

2011. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!