Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki beteg...

Van itt olyan, aki beteg (nátha) volt és összejött a baba?

Figyelt kérdés
Én ebben a hónapban meg vagyok fázva, fújom az orrom, köhögök, de lázas nem vagyok és a kedélyállapotom is jó. Örülök a tavasznak, és annak,hogy most mindent megtettünk a babáért. Lehet, hogy a betegség miatt nem jön most össze?
2011. ápr. 7. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ilyeneken! ha a babád jönni akar, lehetsz te lázas vagy beteg, úgyis jön :) Én még talán életemben nem voltam olyan beteg, mikor a 4. babánk fog. gátló mellett megfogant... teljesen egészséges, 2,5 éves kislány már :)))
2011. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni, hogy biztos azért nem fog összejönni. Én drukkolok nektek :-)

Amúgy a fiam fogantatásakor mandulagyulladás miatt antibiotikumot szedtem, meg hetekig mindenféle egyéb gyógyszert, eléggé paffon voltam... mégis összejött egyetlen kiszakadt óvszer-balesetből...

2011. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kell a bátorítás! Örülök mind a kettőtöknek.
2011. ápr. 7. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is náthás voltam, amikor a kislányunk összejött, ne aggódj!
2011. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!