Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lehetek ha megszakításosan szeretkezünk? Mit csináljak hogy teherbe essek? A barátom fél belém élvezni. Ha jönne a baba nem lenne gond

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 14:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy azért szeretnék minél hamarabb teherbe esni mert azt mondta az egyik orvos hogy nem lehet gyerekem!!Sok a baba körülöttem,s örülnék neki.Ha jönne a baba a párom is örülne neki.Csak az abaj hogy szülőknél lakunk!
2009. jan. 3. 19:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


üljetek le pároddal beszéljétek meg , esetleg hintsétek el a szülőknek mi lenne ,ha lenne baba. Nem konkrétan, csak úgy beszéljetek róla, ha mindeketten szeretnétek ,akkor meg nyugodtan legyetek együtt, ne védekezzetek sehogy se, hatalmas meglepetés lenne, ha az orvos ellenére is terhes lennél. Miért mondják, hogy nem lehet babád???

2009. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azért mert minden eggyütlétkor fáj a hasam alja.A nőgyógyászom nem küld ultrahangra!Gyógyszert is szedtem már de nem múlt el a fájdalom.A háziorvosom mondta hogy lehet gyulladás is,és ettől valószínű hogy meddő vagyok!!
2009. jan. 3. 22:50
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal keress fel egy másik nőgyógyászt, aki hajlandó is tenni a dolgát, az első egy labor vizsgálat, mert nem kell egyből halálra rémíteni az embert, lehet, hogy csak egy egyszerű felfázásról van szó, ami azért kezelhető. Mióta van neked ez a fájdalom? Egyből elmentél orvoshoz? Lehet, hogy valamilyen gyulladás, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. MEg milyen gyógyszert kaptál, csak úgy rávágta a doki labor meg minden nélkül és adott gyógyszert??? Keress egy jó orvost, főleg, ha babát szeretnél! Mondd neki a panaszod, meg ,hogy baba előtt vagytok vizsgáljon ki hogy minden rendben van e! Ha ambulanciára jársz (nőgyógyászhoz). akkor ne ahhoz a dokihoz menj, aki nem csinált semmit! Egy magánrendelést is megér a dolog. Lehet belekerül egy pár ezerbe ,de a babáért megéri!
2009. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez a fájdalom több mint 2 éve tart,minden eggyüttlétkor.Nem mentem el orvoshoz egyből(nemrég voltam).A gyógyszer nevét már nem tudom.csak azt hogy kúp formájában volt.A leletből mondta hogy gyulladás van a szervezetben.De erre felé nem igazán foglalkozik egyik orvos sem a betegekkel.
2009. jan. 4. 12:59
 16/16 anonim ***** válasza:

Remélem még olvasni fogod amit most írok neked. Tavaly október körül az orvos azt mondta hogy meddő vagyok. Nagyon kikészültem. Fél év intenziv bőgés. Ott akartam hagyni a páromat akivel 4 éve laktam együtt hogy legalább neki legyen jó az élete. Nem hagyta ennyibe és megkérte a kezem. Márciusban bejelentkeztünk a házasságkötőbe és szeptemberben 20 hetes kismamaként álltam az oltár elé. Ne görcsölj rá de beszéld meg a pároddal ha tényleg nem gond ha jön a baba akkor csinálja rendesen a dolgokat és ne megszakítással. Én spontán estem teherbe mert akkor nem görcsöltem a dolgon és rögtön jött is a manó. Ha a párod is akarja akkor mindent bele és keress egy másik orvost. Én PCOS vagyok.

Remélem te nem csak valami gyógyítható gyulladás.

37+3 hetes kismama

2009. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!