Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec. 2-án voltunk együtt a...

Dec. 2-án voltunk együtt a párommal ma el kezdtem vérezni de nem tudom el dönteni ez beágyazódási vérzés vagy meg jött-e.?

Figyelt kérdés
Egyátalán ennyi idő után lehet beágyazódási vérzés? 2 napja csináltam tesztet (dec 18.)az negatív volt de 5 nap múlva kellene megjönnie,sosem jön meg hamarabb ennyivel. Teszteljek még nem várt napján az biztosat mutat?(Dec 6 volt ovum naptár szerint) KÖSZÖNÖM HA VÁLASZOLTOK

dec. 20. 18:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek az értelmes kedves válaszokat! : )
dec. 20. 21:26
 12/15 anonim ***** válasza:

#5

Nekem ez nem segített az hogy figyeltem a testem, nem jött össze ha erre hivatkoztam.Teljesen száraz voltam ovulációkor amikor a gyerekem fogant.Tojásos folyás 1 héttel az ovum elött volt.

dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak december 2 voltatok együtt és december 11 volt az ovud, akkor biztos nem vagy terhes. Ha december 6 volt az ovu, akkor lehetnél, de azt a 18-i teszt nagy eséllyel kimutatta volna. A beágyazódási vérzést pedig véletlenül sem lehet összekeverni a menstruációval. Az nagyon kevés, barnás rózsaszínes cucc. Még az ún. "barnázasnál" is enyhébb általában.
dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es ezért mondom, hogy érdemes együtt a 3-at vagy legalább 2-t vizsgálni a fent említettekből. Nekem is megesik, hogy szárazabb vagyok az egész ciklusom alatt, mégis van peteérésem.
dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tavaly ilyenkor november 22ikén jött meg, december 6.ikán ovuláltam (ovu tesztet csináltam) 19.ikén már pozitív volt a terhességi tesztem. 20.ikán kellett volna megjönnie. Szóval kéne tudni a tényleges ovuláció napját is. Nekem nem volt beágyazódási vérzés. :) Lassan 4 hónapos a kislányom.
dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!