Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megszakítással védekezünk...

Ha megszakítással védekezünk az egyértelműen biztonságosnak tűnő néhány napban, kevés eséllyel eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

Elég jól ismerem a testem, amikor erős PMS tüneteim vannak, akkor már egyértelműen nem ovulálok.


A hónapban a menzesz végén elszakadt a gumi, de egyből kivette a párom. Tegnap, a ciklus 22-ik napján pedig megszakítással voltunk együtt, vagyis az elején gumi nélkül, utána pedig felhúzta.


Nem lenne nagy probléma egy baba, de 2-3 év múlva ideálisabb lenne. Csak hát nem szedhetek fogamzásgátlót és megbeszéltük, hogy menzi előtti napokon beleférhet a megszakítás, vagy csak a végjátéknál húzott óvszer.


És ha ovulációs tesztet is vennék, azzal tutira is mehetnénk?


Idén 2x voltam nőgyógyásznál, az egyik alkalommal a 12. Napon ovuláltam az UH szerint, a másik alkalommal a 15. Napon.


Ne ítéljetek el, kérlek.



dec. 22. 21:06
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
Az tény és való,hogy nehéz megtalálnia az embernek a társát,egy barátnőm hasonló helyzetbe van,nagyon nehezen éli meg. Fontosnak tartom az önmegfigyelést is egyébként,de mindent erre nem lehet felírni,alapozni,bármikor csalhat picit,erre írtam mindig az UH-t. Azt nem mondom,hogy nincs értelme,csak azt,hogy tévedhet picit. 48# voltam.
dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
48 köszönöm a megértést, tényleg nem akartam ezt így ideokádni, de nagyon-nagyon sokat vívodom most már. Tenyleg elmúlt a lila köd és mással is el fog múlni, ez teljesen természetes, de ha nem alakulnak ki a közös körök és érdekek, akkor hogyan lehet életben tartani? Ő már beszélgetni se nagyon akar velem. :(
dec. 28. 15:24
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nehéz helyzetnek tűnik. Korábban írtam neked, hogy szerintem jobb lenne a megbízhatóbb fogamzásgátlás, ezt most még inkább így gondolom, egy bizonytalan kapcsolatba nem jó gyereket vállalni.


Nem akarok okoskodni, de amikor anno 27 évesen hasonló helyzetben voltam (bár engem pszichésen nagyon erősen bántott is az akkori barátom), akkor tételesen felírtam magamnak, hogy mik a kapcsolatunk pozitív és negatív oldalai, pontoztam őket aszerint, hogy nekem mennyire fontosak, és egyenként összeadtam őket. Szerintem jó technika, viszonylag egyértelműen megmutatja, hogy hol állsz te most ezzel a kapcsolattal. A barátoddal, ha tényleg szeretitek egymást, esetleg érdemes lehet akár egy párterápiát is megpróbálni, lehet, hogy ez segít, de az is lehet, hogy valóban túl eltérőek vagytok, ezt talán segítene kibogozni egy ilyen folyamat.


Nem vagy könnyű helyzetben, drukkolok neked!

dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit nem értek? Azt írtad hogy nem lenne nagy baj ha jönne a baba, most meg azt hogy abban sem vagy biztos hogy a pároddal együtt fogsz e maradni.

Ha ennyire nem jó neked vele akkor miért nem szakítasz?

dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
17%

5 évig mindig megszakítással csináltuk, soha nem védekeztünk. Nem estem teherbe, mikor terveztük a babát elsőre összejött. Szóval, ha nem bal***sz a palid akkor simán működik, csak mint mindent ésszel kell

😉 na majd most jól lepontoznak akiket a gyüge emberük megszakitassal ejtett teherbe. 🙂

dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
81%
55# Ez nem a pasin függ és az eszén.:D Orosz rulett volt és bejött nálatok. Ha a 2. alkalomnál terhes lettél volna,akkor is ezt írod? Ilyen egyszerű,de ilyen egyszerű nőnek hiába magyarázná itt bárki is,ahhoz kell némi intelligencia megérteni,már bocs.
dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%
Most aztán jól megmondtad nekem, lehet aludni se fogok tudni 😊 még jó, hogy te nem egyszerű vagy mint én hanem nagyszerű 🤣🤷‍♀️ szegénykém, te vagy aki nem pippantja le a pasiját menet előtt és lett otthon egy nem kívánt poronty panelba albérletbe mi? 🤦🏼‍♀️ 🤣 Jó sz*r lehet 🙂🙂🙂🙂
dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Hú,stílus maga az ember.:) Kimoshatták volna a szád. Nem Drágám,nekem tervezett gyerekem van a szerető férjemtől. Amíg pedig tudatosan építettük az életünket védekeztünk. Tudod mit jelent az?Ja nem...túl drága volt biztos.:D Háát ennél a szintnél nem nehéz nagyszerűbb lenni,bárki meglépi. :D szép estét.
dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%
Már 20 évesen saját kertes házunk volt amit mi vásároltunk, és teljesen felújítottunk. Szóval nekem sosem kellett aggódnom, hogy mi van ha becsúszik a gyerek ugyanis lett volna hol és miből felnevelni 😉 szóval minek védekeztünk volna ha ismerem a testem és tudom mikor ovulálok 🙂🙂🙂🙂🙂 neked meg szép napot 😘
dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!