Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg fogamzásgátló...

Ha esetleg fogamzásgátló mellett terhes lennék, nem jelentkezne vérzés?

Figyelt kérdés

jan. 1. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan. A vérzést a fogamzásgátlónál is a méhnyálkahártya leválása okozza. Ha a méhnyálkahártya leválik akkor megy vele a baba is.
jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
De.
jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

De.

Mikor terhes lettem a gyógyszer mellett, 2 megvonásos vérzésem is volt, mire észrevettem. Pont ezért nem is gyanakodtam.

jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet veszek egy tesztet.

A múlt hónapban jelentkezett a vérzés, viszont mióta újra kezdtem az újabb levél fogamzásgátlót, fájnak a melleim, alhasi fájdalmam is van, illetve néha hányingerem.

Igaz miómám is van, így fene se tudja mi a gond. Annak is ilyenek a tünetei sajnos.

Csak nem érzem jól magam. :(

Majd vasárnap kéne újra megjönnie.

jan. 1. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenkor jó, ha a recept kiváltásakor a doki csinál egy ultrahangot. Az enyém mindig berendel és csinál egy uh-t, hogy meggyőződjön róla, hogy minden rendben
jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fél évente járok ultrahangra a mióma miatt. Majd tavasszal kell újra mennem. Azért 3 havonta nem fizetek 25 ezret. Fél évente is sokallom, de muszáj.
jan. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!