Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 évesen hány sikertelen...

36 évesen hány sikertelen hónap után érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Első baba policisztás ovariummal jött össze, akkor voltam orvosnál. Szülés után a ciklusom is szépen beállt, viszont augusztus óta nem védekezünk és nem jön össze...

Nem ovu tesztelek, de rendszeres a szexuális életünk, nagyon ritka, hogy 3-4 napig ne történjen meg.

Ma van a nemvart napja, negatívat teszteltem és nagyon elszomorodtam 😔


jan. 9. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Mivel már van egy gyerkőc én ennyire nem stresszelnék rá, sztem ráérsz 1 év próbálkozás után
jan. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után, 35 felett, ha nincs gyerek, persze magánban mehetsz bármikor.
jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsővel. Ha van már, ne stresszelj ezen
jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan orvoshoz, ha más nem egy szűrés úgy is esedékes gondolom :) Szoptatod a gyermeked? Az is nehezítheti. Sőt, a tartós stressz is, pl ha kelned kell még rendszeresen éjszaka.
jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bármit mondhatsz az orvosnak, mióta próbálkoztok. Na meg gyerekvállalás előtt szerintem úgyis alap, hogy elmegy az ember szűrésre akkor is, ha nincs semmi gondja. Ha még szoptatsz, akkor az tényleg csökkenti az esélyeket. Statisztikailag, ha jól emlékszem, egyébként 8 ciklus az átlag ilyen idősen (egy Czeizel-előadásban hallottam anno).
jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Igaz én fiatalabb vagyok nálad, de elég sokáig nem fogant meg pedig szerettem volna nagyon. Sőt, lehet túlságosan is. Miután pedig volt egy kis szünet, újra kezdtük és nem is gondoltam rá egy percet sem, akkor elsőre összejött a dolog. Szerintem lehet a stressz is hozzájárult hogy nem fogan meg. Menj el egy vizsgálatra, ha minden rendben, akkor próbálj meg kikapcsolni, vagy menjetek el egy pár napra, próbálj kikapcsolni. Tudom, nehéz, de hátha sikerül.
jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 vagyok, 4 hónap alatt jött össze a harmadik gyerek, az első kettő első hónapban megfogant. Ha a negyedik hónap sem lett volna sikeres én már dokihoz mentem volna. Nem kell tudniuk ténylegesen mióta próbálkozol, szerintem 30 felett már jó ha minél hamarabb a végére jár az ember, mert sokszor évek telnek el a sikerig, ha olyan a gond.
jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok, már 2 éve. Nem is görcsöltem rá, de azt gondoltam, pontos ciklus mellett könnyebben fog menni, ezért vagyok csalódott picit
jan. 9. 08:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát 35 évesen 3 hónap próbálkozás után lett baba, viszont 37 évesen kezdtünk el a másikra gyúrni és ott egy évet kellett várni. 38 voltam már mikor megfogant és most 39 évesen fogok szülni.
jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fél év után.
jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!