Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lenne a beágyazódásos...

Ez lenne a beágyazódásos vérzés? Minden terhességnél van? Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Január első hétében voltunk együtt utoljára. Mensi holnap lenne aktuális. Ma volt minimális barnás valami.

Tegnap csináltam tesztet az negatív?


jan. 18. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte minden menzim ìgy indul.De simán lehet beágyazódási, az tarthat 1-2 napig maszatolva. Ha 12. DPO-n voltál (vagy későbbi ovu) még nem biztos hogy egy 25-ös teszt kimutatná. Ha holnap nem jön meg egyértelműen, a 10-es tesztnek jeleznie kellene akár már délután ;)
jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem volt beagyazodasi verzesem a három terhessegembol.
jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de esedekes menstruacio elott 5 nappal. Masnap, azaz 4 nappal elotte mar pozitiv volt a teszt.
jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
A beágyazódási vérzés csak itt kering, mint egy városi legenda.
jan. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én a saját tapasztalatomat tudom leírni. Nekem szinte minden hónapban volt a menstruáció előtt 1-2 napig barnás, néha rózsaszínes maszatolás, volt hogy utána kimaradt 1 nap és megjött. Mikor terhes lettem én nem is gondoltam hogy beágyazódás, ugyanúgy az aktuális menstruáció előtt pár nappal volt egy kis nyálkás rózsaszínes valami meg a tisztaságin egy kis barna estére. Másnap semmi, harmadnap semmi, ez amúgy keddi nap volt, hétvégére már kezdett gyanús lenni, hétfőn délelőtt csináltam egy tesztet, egyértelmű pozitív lett, azóta 14 hetes vagyok már. Ez alapján én azt mondom még lehet belőle bármi
jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha negatív volt a teszt, akkor ebből inkább mensi lesz...

De persze nem zárható ki a terhesség sem.

jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az beágyazódás jele volt, legkésőbb 3 nappal utána pozi lesz a teszt, ha negatív, akkor más okozta.


Nekem sose volt ilyen...5 évvel ezelőtt olvastam róla itt a gyakorin...

jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!