Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerül a baba akkor mit...

Nem sikerül a baba akkor mit tehetünk még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve elment az első terhességem , voltam kivizsgáláson de nem találtak semmit . jövöhőt után lessz egy hormon vizsgálat de jelenleg kivagyunk .

most lett egy év után ma kellet volna megjönnie de negatív volt a 10-es teszt hozzá tenném elkezdett egy hete a mellem és a melbimbóm érzékeny lenni . este elkezdtem barnázni ami minden menstruáció elött pár nappal szokott lenni . mindig tű pontosan jön meg és emiatt hittem a napokba most talán sikerült :/. probálkoztam keresgélni mások is járnak e ebbe a cipőbe , és az egyik kommentnél láttam ,hogy a barnázás egyáltalán nem normális és progreszteron hiányt jelent ami befolyásolja a terhességet . lehet ,hogy ez ál a háttérbe ? emiatt nem marad meg a terhesség ? mindig a mestruáció után 1 héttel szinte minden nap 2 hétig probálkozunk és nem tudjuk mit tehetnénk . Bízom benne ,hogy valaki tud valami okosat mondani :) Előre is köszönöm szépen ! szép estét 26L


jan. 20. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Hogyhogy mit tehetnétek még?


Menjetek el normális kivizsgálásokra. A férjed spermavizsgálatokra, te hormonpanelre, endokrinológiára, átjárhatóságira, stb. Igazából keress egy normális nőgyógyászt, aki végigvezet a vizsg@latok során és megtalálja, hol a probléma.


Mi innen nem látunk belétek, nem tudunk semmit mondani, mit csináljatok azon kívül, hogy szexeltek.


De ne haragudj, ha nincs annyi eszetek, hogy magatoktól rágyertek, ez a teendő, akkor nem biztos, hogy kell oda baba.

jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hűha , 3 nőgyógyásznál voltam . Amiket kértek megcsináltunk . De azért ez erős az utolsó két mondat nélkül szép válasz lett volna . De ha neked nincs annyi eszed ,hogy magadba tarsd ... Miért kell egyből így hozzá álni ? Miért vagy ezen az oldalon ha ennyira egy negatív ember vagy? Gondolkodtál azon esetleg ,hogy mit ejtesz ki a szádon ?:) Ha csak azoknak az embereknek lehetne gyermekük akik olyan hibátlanok és mindenre tudják a problémák megoldását akkor kihalna az emberiség . Szerinted tanítják az iskolákba ,hogy mit csinálj ha nem lehet gyereked ? Elmentünk magán orvosokhoz ahol rengeteg pénzeket ott hagytunk és ahova kért megcsináltuk . Eszem megál!

A második részét a válaszodnak köszönöm ! Elvégezzük ezeket . További szép estét

jan. 20. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Lehet nem mondok okosságot. Mi is próbálkoztunk hónapokig. Férfi vagyok :) Azt hittem steril vagyok mert a feleségemnek már volt egy gyereke az elöző házasságából. Az aktus után mondtam neki próbálja ki a gyertya pózt kb 15-20 percig....most múlt 10 éves a kislányom :)
jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Fiatal vagy, majd sikerül, bár erre az elb_aszott világra szülni...hát nem tudom.

A mostani fiataloknak nem lesz könnyű élete.

jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Az nekem még mindig nem világos, hogy csak téged vizsgáltak vagyonokért, vagy a párodat is?
jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Hiába voltál 3 nőgyógyásznál, ha nem csinálták meg a meddőségi vizsgálatokat.
jan. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
És milyen vizsgálatokon vagy túl?
jan. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, akkor keress új nőgyógyászt....én kb 5- nél voltam, mire megtaláltam azt aki útba igazított...a többi annyit közölt belül rendben vagyok, fogyjak kicsit jönni fog a baba. Az egyik elkezdett tömni clostyval, hogy legyen peteérés, de azzal mem foglalkozott, hogy miért nincs peteérés....


A nyerő doki, elküldött endokrinológushoz, lett vérvétel, kiderült, hogy pajzsmirigy beteg vagyok majd az is, hogy IR-em van. Kaptam gyógyszert elkezdtem a diétát és nagyon hamar terhes maradtam, pedig előtte 6 évig nem sikerült, csak egy missed abig jutottam.


Kell a jó doki, és ami fontos te is tudd mire kell küldjön...ha nem teszi, keress mást.


Párodat is vizsgálják meg, az is fontos, nálunk is volt.


A maszatolások mensi előtt valóban a leggyakrabban progeszteronhiányra utalnak. Dokidnak vérvételt kéne kérni 21. Napi vagyis ciklushossztól függően ovu után 7.napi vérvétel, abból kiderül van e progi hiány....ha valóban van, akkor szedned kéne ovutól progit, ha alacsony , de még határon belül van akkor meg pozi teszttöl.


Még csak 1 éve próbálkoztok, nem vagytok elkésve, jönni fog az a baba.


Szedj e vitamint meg d vitamint és mellé folsavat. Ezek a legfontosabbak. Párod is szedjen vitamint.

jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnáztam vérzés előtt, mióta az eszemet tudom, de hormonpanel szerint nem volt progeszteronhiányom, pedig én is erre gondoltam, hogy biztos ez a baj. Alacsony volt a D-vitaminom, azt kezdtem nagyobb dózisban szedni, és a második ciklusban már ott is volt a baba.

Amúgy tényleg érdekel, 3 nőgyógyásznál milyen vizsgálatok voltak, ha ezek nem? Én is 26 évesen, fél év próbálkozás után mentem az orvosomhoz, és bár mondta, hogy "ráérünk még", azért felsorolta, hogy miket kell vizsgálni, és ha már ott voltam és kértem, kiírt első körben hormonpanelre, merthogy az sosem árthat. Ha ilyesmi nem volt nálatok egyik orvosnál sem, akkor mi volt?

jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Keress egy jó orvost, és ezzel egyidőben kezdj el ovu tesztet használni.

A babazervezo. huról olcsón tudsz rendelni.

Addig amíg eljutsz orvoshoz, hasznald minden hónapban.

Kell majd egy jó nőgyógyász, ő tud hormonpanelt kérni endokrinologus, meg spermavizsgálatot.

Nem tudom merte laktok , de szerintem ezt minden megyeszékhelyen megcsinálják már, MediCover vagy valami magánlaborban.

És esetleg helyi Facebook csopiban vagy anyukás csoportban kérj segítséget, akár név nélkül, hogy hasonló problémával melyik orvos segített.

(Nálunk a mamis csoportban nincs lehetőség név nélkül írni, de lehet írni az adminnak és es ő kirakja, mint névtelen poszt.)


Ne izgulj, lehet egy gyógyszer helyre rak mindent, nem vagytok elkésve 😊

jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!