Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utánit szerdán késő...

Esemény utánit szerdán késő bevenni? Vagy nincs esély így a terhességre?

Figyelt kérdés
Ma sajnos védekezés nélkül szexeltem, nem kell a kioktatás, már megbántam. Kedden kellene megjönnie, így van egyáltalán esély a terhességre, ha mindig pontos szokott lenni? Ma délelőtt munka miatt külföldre repülök és csak szerdán érek haza, késő lesz akkor nőgyógyászhoz menni? A 120 órás beleférne, de írnak fel olyat és hatékony?
jan. 21. 03:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Jól mondja a 10-es. Borzasztó, mennyire nincs fogalmuk a mai nőknek a ciklusukról. Én fiatal koromban mindig számoltam, csak akkor húztunk gumit, ha peteérés környékén estünk egymásnak. Tizenévig így védekeztem, soha nem estem teherbe. Ezzel együtt fenntartom azt a véleményemet is, hogy a naptár-módszer nem egy halálbiztos védekezés, aki semmiféleképpen nem akar teherbe esni, az más mószert, eszközt használjon.

Szóval félidő (peteérés) után és a menzesz előtti időszakban a legbiztosabb, hogy nem fog teherbe esni a nő. De ehhez szabályos ciklus és odafigyelés kell.

N

jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-11-es: Dehogy nincs ilyen.

Nekem egész életemben (közel 50 év során) pontosan 25 napos ciklusaim voltak ( a még menzesz elsö napját nézve, mielött beleköt valamelyik), soha nem volt egyetlen nap késésem sem. Ennek "ellenére" kétszer is akkor estem terhebe, amikor "nem lehetett volna".

Elöször a várható menzesz elött két nappal volt az aktus, a másik esetben meg a ciklus 5. napján, az elsö vérzésmentes napon. Mindkét esetben csak ez az egyetlen nap volt szex egész ciklusban (meg az elötte-utána hónapban is), tehát teljese kizárt, hogy más aktusban keletkezett a terhesség.


Azt remélhetöleg egyikötök sem állítja, hogy egész életemben jcsak kétszer nem müködött a ciklusom rendesen, és pont az a két alkalom volt,amikor teherbe tudtam esni.

jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: nem azt írtam, hogy nincs ilyen. Sőt, azt is írtam, hogy nem halálbiztos módszer, ha valaki tényleg nem akar teherbe esni, akkor más módszer, eszköz kell. Nekem tizensok évig működött, neked nem. Ez ilyen.


11 voltam.

jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!