Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisteso lehet így a közeljövőben?

Kisteso lehet így a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki elkezdene kioktatni, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Voltam és megyek is orvoshoz, volt hormonlaborom, uh szerint nincs akadálya a babának. Viszont első gyerkőc se jött olyan könnyen.

2 éves a kicsikém, szeretnék kistesot. Első mensim szülés után most év elején volt először. 5 napos maradt, de 28 napos ciklus már biztosan nem lesz (32.napon vagyok es meg semmi híre. Terhes nagy eséllyel nem vagyok, hacsak nem volt extra kései ovu) Még alváshoz szoptatok, igy femibion szopi vitamint szedek.


Volt olyan akinek viszonylag későn jött meg szülés után az első, esetleg még szoptatott is, de mégis sikerült a tesó? Ha igen, mennyi idő alatt jött össze?

Premenst mertetek szedni? (dokim azt mondta, ha mar kevés a szopi, nyugodtan szedhetem mivel amugy is főként gyógynövény)



febr. 10. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg az éjszakai szoptatás véd legjobban a teherbeeséstől. Nekem az első 5 hónaposan elkezdte átaludni az éjszakát, pár napra rá megjött, még abban a hónapban terhes lettem. A második éjszaka még szopizik, így is megjött 5 hónappal szülés után, de azóta 2 hónapja még nem.

A Premensen kifejezetten az van, hogy tilos szoptatás alatt szedni, én inkább nem kockáztatnék. Vagy enélkül, szoptatva próbálkoznék, vagy leválasztanám.

febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
"mensi"...
febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most lett 1 éves, én is szeretnék kis korkülönbséggel testvért, de éjszaka még mindig kőkeményen szoptatok, 4 minimum de néha 6-7 alkalommal is felkel és eszik. Napközben meg nem telik 3 óra két szoptatás között (nagy cicista a delikvens). Emellé még eszik is rendesen szilárdat/darabosat is. És a mensimnek még se híre se hamva. Szóval én is jövök ide hallgatni a sztorikat. 😅
febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3mas valószínűleg nem vigasztal, hogy nekem 26 hónap után jött meg először, pedig mar az utolsó időkben ritkábban szopizott🙈 pont előtte voltam dokinal, aki látta is akkor, hogy itt az idő, 2 hetet mondott, de 1 hétre rá megjott. Erdemes amugy nézni uh-t, előtte fél évvel még esélyem se volt rá uh alapján🙈 a hormonlaborom elvileg jó, ahogy a teljes vérképem is.

Első körben úgy döntöttem, hogy méhpempőt szedek, továbbra is szedem a femibion szopi vitamint, lightos edzés marad és igyekszem figyelni a kajára. Aztán bizakodok, reménykedek.

Drukkolok neked is, hogy össze jöjjön😊 én is kis különbséget szerettem volna, de a kicsikém az első ❤️

febr. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!