Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akilyukadt óvszerért felelőssé...

Akilyukadt óvszerért felelősségre lehet-e vonni a boltot, ahonnan vettem?

Figyelt kérdés
Mi lesz a szankció?

febr. 23. 15:54
 1/8 A kérdező kommentje:
×a kilyukadt
febr. 23. 15:54
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Magyarországon nem, az Usában igen.
febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem honnan szeded. Nem. Túl sok amcsi filmet néztél.
febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem tudod bizonyítani, hogy rendeltetésszerű használat mellett szakadt ki.

2. Ha valakit felelősségre is lehetne vonni, szerintem akkor sem a boltot, hanem a gyártót kellene.

3. Egyetértek az előttem válaszolókkal.

febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Az nem a bolt hibája, ha mondjuk sérült, és elszakad.Nem látnak a csomagba bele.

Ahogy az sem a bolt hibája, hogyha nem sérült és ti szeretitek meg, vagy rosszul használjátok.

febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Szeretitek=sértitek.

Átírt a telefon


5#

febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Szankció?😂 Mire gondoltál? Fizetik helyetted a gyerektartást? Vagy felnevelik helyetted?
febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Olyat el tudok képzelni, hogy ha egy csomagban több darab is hibás, vagy mindig ugyan azzal a márkával van gond, akkor a gyártónál lehet valahogy vizsgálatot kezdeményezni, minőség ellenőrzés stb. De egyetlen hibás darabbal amiről nem tudjuk, hogy tényleg gyári hibás vagy például tényleg csak rosszul lett felhejezve, nem hiszem hogy bármit tudnak kezdeni. A bolt, ahol veszed, pedig csak forgalmazó.
febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!