Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/674 anonim ***** válasza:
19%

15, nem most figyeli a tüneteket, bocsi de 11 nappal a nemvárt előtt ha érezne is bármit az max a tegnap esti vacsora emésztése :D

de jövő héten már lehet az lesz itt a téma, hogy ki milyen tüneteket vél érezni, ne adj isten jön valaki, akinek pont éppen olyan tünete volt mikor terhes lett és reményt kelt. de tényleg kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön, nem rosszindulatból írtam

11-es voltam

márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/674 A kérdező kommentje:

#18 #19 Gratulálok, boldog babavárást🥰


#21 Elhiszem hogy nem rossz indulatbol irtad. Viszont én nem irtam, hogy lenne tünetem vagy bármit is érzek, szimplán egy 2 éves topik miatt gondoltam inditok egy hasonló beszélgetős fórumot.

Elhiszem azt is, hogy itt Gyk-n sok érdekességgel lehet talalkozni, de nem ismerjük egymást, ne általánositsunk kérlek.


Nekem cisztam van, ami miatt szurkal a petefészkem igy nem keresek tüneteket (orvos szerint nem akadaly a babaprojektben) , ha nem jön meg tesztelek ha megjon akkor ott a következő hónap.

Pozitívan állok a dolgokhoz és jó lenne olyanokkal beszélgetni akik hasonlóan vannak.

/zárójelben azert megjegyzem, hogy teszt függő tudok lenni én is😅/

márc. 1. 14:50
 23/674 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok!


Én 19.ére nem várom, ami még borzasztó messze van. :) Második babára “gyúrunk” ez a harmadik “éles” hónap.


Sz.

márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/674 A kérdező kommentje:

#23 Mi is kisteso projekten vagyunk🙂

Megy a drukk nektek is, hogy pozitív tesztet hozzon a tavasz😊

Amugy igen, ovu utani 14 nap meg a leghosszabb időszak😅

márc. 1. 16:27
 25/674 anonim ***** válasza:
81%

Az utolsó 4 nap a leghosszabb. :D Teszteljek? Várjak még? Negatív lett. Biztos késik az ovu. Csinálok még egyet másnap. Negatív lett. Biztos, mert délután van. Majd holnap reggel. Nem, nem, kibírom a nemvártig. Dehogy bírom. Én ezeket minden hónapban eljátszom, akármennyire megfogadom, hogy jövő hónapban több eszem lesz.

Ha bármilyen hónapban lehetne szülni (azt NEM beleszámítva, hogy októberi babátok csak 1 év múlva lenne), akkor milyen hónapban szülnétek? :) BT

márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/674 A kérdező kommentje:

Nekem nagy vágyam, hogy most jöjjön össze es novemberi legyen, így pont 3 év lenne a kicsik közt. De ugy isten igazából mindegy mikor kopog😊

Első gyerkőcöt még tavaszra "terveztük", de örülök hogy novemberi lett😊


Te melyik hónapot választanád? 😊

márc. 1. 16:40
 27/674 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk van egy nyári, őszi, még egy tavaszit szeretnék, de a novemberi is jó lenne, november legvégén van a férjem szülinapja. Az egyetlen, amit fogalmam sincs miért, de nagyon nem akarok, az a februári. 😅 Akkorra már minden bajom van, hogy legyen már végre tavasz. BT
márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/674 anonim ***** válasza:
71%
Èn is örülnék ha most lenne. Nàlunk akkor 2 év lenne a kicsik között pont. :)
márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/674 anonim ***** válasza:
70%

Ne következő ciklus legyen mert nem szeretnèm a karácsonyt vagy újévet kórházban tölteni 😂


Sz

márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/674 A kérdező kommentje:

Nalunk november eleji a kicsimkem, én attol feltem, hogy halottak napján fogok szülni🙈

Szerintem azert sok olyan "ünnep" van, amikor annyira nem jó szülni, de ugye nem kívánság műsor😁

Viszont ha most lenne pozitív a tesztem, attól felhetnek, hogy a picikem szülinapján fogok szülni🙈 de bizakodó vagyok, és valahogy megprobalnek előbb kijonni a kórházbol😅

márc. 1. 17:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!