Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Vetélés? Vagy csak...

Terhesség? Vetélés? Vagy csak megjött?

Figyelt kérdés

Megjött 1 nap késéssel.Betettem 1 nagy betétet de ma még nem kellett cserélnem mert nagyon kevés van.(Nem szokott ilyen kevés lenni) Néha fáj az alhasam ami egyáltalán nem szokott.Sőt ha megjön egyáltalán nem fáj semmim. Ha elmegyek pisilni folyik belőlem a vér ami elég hígnak tűnik de a wc papíron nem sok vér van.

Álmos,fáradt vagyok ami nem jellemző rám.



(babát szeretnénk)


márc. 7. 14:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jobb petefészkem is fáj
márc. 7. 14:32
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Terhesség nem lehet, hiszen megjött a menstruációd. Vetélés sem lehet, ilyenkor még nem nevezzük annak, kémiai terhesség lehet ilynekor max., tehát valami elindul, egyesül a petesejt és a hímivarsejt, de nem kezd osztódni és/vagy a beágyazódás nem sikerül és egy menstruáció keretében a szokott módon ürül a méh. Nem vagyunk robotok, és egyáltalán nem egyforma minden havivérzés, de ha az ember elkezdi a bébiprojektet, akkor minden kis jelet vél felfedezni (én sem voltam kivétel). :)
márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
márc. 7. 14:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Menstruációnak hívják.
márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak megjött.

Vetélésnek még nem igazán hívható, ha esetleg el is indult valami. A késés lehetett stressztől is, attól fájhat.

márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
márc. 7. 15:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elmegyek pisilni folyik belőlem a vér ami elég hígnak tűnik de a wc papíron nem sok vér van"


Nekem erre a doki azt mondta, hogy nem azt nézzük mennyi van a betéten meg a tamponon, hanem azt is, hogy mennyi folyik ki pisilés közben, mert olyankor is rengeteg vér távozik csak sokan azt valahogy nem számolják bele a vérzésbe.

márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 3 nap késéssel "megjött", de gyanúsan csak 1 napig tartott, utána barnázás. Kiderült, hogy nem menstruáció volt, terhes voltam. Pedig az első nap én teljesen azt hittem, hogy menstruálok. Ha szokatlan a vérzésed, nem árt egy tesztet csinálni utána, de az olcsó is jó, hiszen ha mégse menstruáció volt, akkor 5 hetes vagy már.
márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem mitől lenne ez terhesség vagy vetélés. Miért megy el az eszetek ha babát szeretnétek? Én is régóta várok rá de nem ment el az eszem.
márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8# miért lenne 5 hetes?
márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!