Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Vetélés? Vagy csak...

Terhesség? Vetélés? Vagy csak megjött?

Figyelt kérdés

Megjött 1 nap késéssel.Betettem 1 nagy betétet de ma még nem kellett cserélnem mert nagyon kevés van.(Nem szokott ilyen kevés lenni) Néha fáj az alhasam ami egyáltalán nem szokott.Sőt ha megjön egyáltalán nem fáj semmim. Ha elmegyek pisilni folyik belőlem a vér ami elég hígnak tűnik de a wc papíron nem sok vér van.

Álmos,fáradt vagyok ami nem jellemző rám.



(babát szeretnénk)


márc. 7. 14:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azért mert sokan azt hiszik hogy megjött de terhes volt.

Csomó ilyen van a neten.

márc. 7. 16:31
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Csomó....
márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

#11. Neten csillámf@szláma is van.


Ne bomolj már, 1 nappal később jött meg, ennyi. Nincs ebben semmi rendkívüli.

márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet. Ha negatív és vérzel, akkor szimplán mentsruáció. Ha valami dereng rajta és vérzel, akkor 90%, hogy kémiai.
márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert sokan azt hiszik hogy megjött de terhes volt.


Csomó ilyen van a neten"


Ez a mennyiség elenyésző ahhoz képest, hogy mennyi nő esik úgy teherbe, hogy teljesen problémamentes a terhessége és nemírja ki a gyakorira, hogy terhes vagyok és nincs semmi bajom. Így tényleg soknak tűnik, de igazából elég kevés a százalékos arány.

márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#10, úgy számoltam hogy pár nap késéssel "megjön", még pár nap, mire realizálja, hogy ez nem normális menstruáció volt. Addigra kb betölti az 5 hetet. A kérdező, ha esetleg ez nem menstruáció hanem valójában terhes csak hematómája van vagy ilyesmi, akkor még csak 4 hetes de valószínűleg már neki is bármilyen teszt kinutatná.


És persze a neten olvasható tapasztalatokból nem szabad statisztikát készíteni, hiszen akinek problémamentes a terhessége, az általában nem ír.

márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
márc. 8. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!