Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue rendkívül korai...

Clearblue rendkívül korai teszt eredményem extra halvány pozitív, várjak még pár napot a bejelentésével?

Figyelt kérdés
Február 6-án hagytam abba fogamzásgátlót volt utána a szokásos megvonásos vérzésem majd rá 1,5 héttel iszonyatosan fájt a mellbimbóm, néha szurkál a petefészkem. Időre pontosan nem tudom mikor kellene megjöjjön az igazi menstruációnak, mivel 8,5 évig szedtem a fogamzásgátlót. Tesztelgettem a napokban negatívak lettek, ma hajnalban első pisiből viszont időn belül extra halvány második csík jelent meg, száradási időn túl már láthatóbb lett. Pozitívnak számít így? Van itthon még egy facelle tesztem de szívem szerint várnék még pár napot vele. Párommal nem tudom közöljem-e így a jó hírt vagy még várjak hátha kémiai.

márc. 11. 08:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nagyon fáradt vagyok 2-3 napja állandóan feküdnék
márc. 11. 08:07
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék...
márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ezt követem,kíváncsi leszek, de az én véleményem, hogy csak a hormonjaid borultak meg a fog. gátló után.

Rakjál fel képet arról a pozitív tesztről.

márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
márc. 11. 08:37
 5/20 A kérdező kommentje:
márc. 11. 08:45
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Én az első terhessègemmel pont ìgy jàrtam. Abbahagytam a fogamzàsgàtlòt szeptemberben, oktòber 19-èn megjött ès utàna màr nem. A Clearblue tesztem ugyanilyen halvàny volt. Nálam baba lett. Pàr nap mùlva ismèteld meg. :)


19 hetes km

márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
A férjednek miért ne mondanád el? Nyilván bármi történhet még, de szerintem ez halvány pozi.
márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es, mert mi van akkor ha nem is vagyok terhes? Biztossal jó elé állni szerintem😊
márc. 11. 10:12
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Ferjemnek elmondanam, o van mellettem joban-rosszban, szamomra ez alap. Meg ha nem is marad meg, nincs joga tudni? Hat o az apa, akarhogy lesz is.

A nagykozonseggel varnek nyilvan.

márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, én is úgy gondolom, ahogy a 9-es, de persze nem baj, ha te máshogy, nem meggyőzni akartalak. :)
márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!