Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálam ilyenek voltak a tesztek.

Az első az délutáni, a többi reggeli.


[link]

jan. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 A kérdező kommentje:

Nálad azért határozottan erősödött.


Nálam az lehet még a ludas, hogy kivételesen fogalmam sincs mikor volt ovum, csak kb tudom, mivel nagyon begörcsöltem félidő körül. Sajnos a ciklusban nem sokat voltunk együtt, nagyon nehéz két hónapon vagyunk túl, halálra dolgoztuk magunkat.. 16 napja voltunk úgy együtt, ami ovi időt megközelíti.


Szóval az is lehet, hogy ma még csak 13. Dpo-n vagyok...


Van már egy gyermekünk, nála is az x-epil 3 napig változatlan volt majd 4. Napon lett erősebb...


Nagyon remélem minden rendben lesz, régóta várunk a második babára, bár most decemberben nem számítottunk sikerre, így szép meglepetés volt a pozitív teszt.


Csak ez a fránya x-epil hozza rám a frászt, de remélem igazam van és csak a túl korai teszt oka, márha tényleg korán vagyok.


[link]


A felső két teszt készült 31-én facelle és x-epil. X-epil 3 perctől látszott.

Digitális másnap pozi lett.

Ma pedig az alsó x-epil szerencsére időn belül, de olyan mint két napja.

jan. 2. 06:58
 3/104 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Nekem ilyen volt 2-3 napos késésnél délelőtt, nem első vizeletből. Több tesztet nem csináltam, inkább kértem dokihoz időpontot :)

jan. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem az enyém csak korai volt :)
jan. 2. 07:38
 5/104 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én nem mertem korán tesztelni meg többet se csinálni, így is végig stresszeltem a 6. hétig, hogy mit fog látni a doki, szerencsére minden rendben volt :)
jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
87%
Ha több teszt is kimutatta hogy pozitív akkor feleslegesnek tartom az újabb és újabb tesztelgetést.egyébként gratulálok
jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 A kérdező kommentje:

6-oa teljesen igazad van. Ezt csak ellenőrzésnek szántam. Igyekszem megnyugodni, a többit meg az élet eldönti.

Gratulációt köszönöm, apukának gratuláltak szilveszterkor xD :)

jan. 2. 07:45
 8/104 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálok, el is felejtettem :) Amúgy sztem is felesleges, hívd fel a dokidat :)
jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
22%

Én ebben nem reménykednék!

De vegyél még egy facellet és nézd meg azt!arról már le kéne ugrani!

jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
100%
Én is vennék egy facellet,hogy az erősödött-e. Nálam az x-epil nagyon lassan erősödött. 2x csináltam,aztán ráhagytam. Két hét késéssel csináltam egyet kíváncsiságképp,akkor már szép volt,de akkor se volt 10-es teszt szintű. Másfél éves a lányom. A facelle nálam a kedvenc. HCG-t is nézhetsz,ha megnyugtat,de azt legalább 2x érdemes,hogy duplázódik e.
jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!