Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue rendkívül korai...

Clearblue rendkívül korai teszt eredményem extra halvány pozitív, várjak még pár napot a bejelentésével?

Figyelt kérdés
Február 6-án hagytam abba fogamzásgátlót volt utána a szokásos megvonásos vérzésem majd rá 1,5 héttel iszonyatosan fájt a mellbimbóm, néha szurkál a petefészkem. Időre pontosan nem tudom mikor kellene megjöjjön az igazi menstruációnak, mivel 8,5 évig szedtem a fogamzásgátlót. Tesztelgettem a napokban negatívak lettek, ma hajnalban első pisiből viszont időn belül extra halvány második csík jelent meg, száradási időn túl már láthatóbb lett. Pozitívnak számít így? Van itthon még egy facelle tesztem de szívem szerint várnék még pár napot vele. Párommal nem tudom közöljem-e így a jó hírt vagy még várjak hátha kémiai.

márc. 11. 08:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9-es nem az első vizsgálatig vagy 12hétig nem akarok szólni, csak 2-3 napra gondoltam egy következő tesztig ami már biztosra mutatná az eredményt 😁
márc. 11. 11:35
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez azért nem annyira halvány.
márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez határozottan pozitív, akkor is, ha csak száradás után lett ilyen. Én ilyet elmondanék, úgy persze, hogy "elindult valami", nem úgy, hogy biztosan apa lesz. (Mivel az én férjem matematikus, a konkrét statisztikát is az orra elé tolnám, hogy innentől hány százalék, normális embernek elég azt mondani, hogy ez még nem biztos, nagyon korai terhesség, bármi lehet.)
márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Reggel csináld meg a facellét ha ott is lesz valami akkor 2 teszt nem csap be, de ebből még bármi lehet a + is.
márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
En is sok evig szedtem gyogyszert, mint te. Par nappal a varhato menstruaciom elott csinaltam egy tesztet, az halvany lett, de mar szoltam a ferjemnek, hogy lehetseges, hogy van valami. Aztan elteltek a napok, csinaltam ujra egyet, es akkor mar fixen latszodott.
márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös megvonasos vérzésed után már nem is volt igazi mensid?😊
márc. 11. 16:43
 17/20 anonim válasza:
45%

Szia!

Ez a teszt pozitív, a tüneteid pedig az ovuláciot jelezhették. Gratulálok!:)

márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kèrdező megismètelted a tesztet?
márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Megjött 5 nap késéssel, szóval átvert a teszt😔
márc. 15. 20:32
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


18-as voltam

márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!