Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs vérzés, jó vagy rossz?

Ovulációs vérzés, jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

32 éves múltam, sokat hallottam az ovulációs vérzésről, de most tapasztaltam ilyet először.

Március 14-én délután pozitív ovu teszt, március 15-én napközben néhány óráig tartó erőteljes barnázásom volt, ami estére el is múlt.

Március 13-án és március 15-én a barnázás után voltunk együtt.

Megfogadtam, hogy nem stresszelek rá, de mivel ilyen még sosem történt velem és többen írták, hogy ovulációs vérzéses ciklusban fogant a babájuk, így most kicsit kezdek újra reménykedni.


Tapasztalatok?



márc. 17. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanannyi esely van teherbe esni ovu verzessel , mint ovu verzes nelkul, ha van rendszeres ovulaciod.

(Vagy lehet csak en gondolom ezt rosszul)

márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nekem sem volt soha. Ebben a ciklusban fura, barnázgattam, de csak az első felében. Viszont pozitív ovulációs tesztem nem volt, pedig minden ciklusban csinálok. Időközben elfogyott az lh tesztem, aztán már nem vettem, mivel a 16. napon sem lett teljesen pozitív, máskor legkésőbb a 13. napon pozitív. Naptár szerint ma kellett volna megjöjjön, de mivel nem volt pozitív lh tesztem, így abból nem tudok következtetni. De most ebben a hónapban én is nagyon reménykedek :)
márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem régen nem volt, aztán csak egy tűhegynyi. Azzal nem volt semmi problémám. Aztán már rendes vér volt, pár csepp. Attól megijedtem. Arra azt mondta a dokim, ha csak középidőben van 1x, az nem baj.

Következő hónapban már annyi vér volt, hogy 1 óra alatt megtelt egy tisztasági. Még másnap is volt pecsételés. Na, akkor bepánikoltam, főleg, hogy valami barna szövetdarab is jött.(Bocs, ha undi.) Az ovutesztem meg hómező volt ekkor. Csak azért nem mentem orvoshoz(a vérzés elmúlt, különben nyilván mentem volna), mert következő hónapban egyébként is mennem kellett. Gondoltam, akkor majd elmondom. Azt nem tudom, "ovus vérzés" volt-e, mert utóbb kiderült, ovum majdnem 1 héttel később volt. Ugyanis terhes lettem😁

Szóval kétlem, hogy csak ilyen viszontagságok árán lehet teherbeesni, de nem is feltétlenül akadály.

márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2! Dettó. Egyetlen próbálkozás volt a 11.napon. Ovum 12., de legkésőbb 13.napon szokott lenni. A tesztem a 14.napon fogyott el, amikor még negatív volt. Nem vettem többet, mert minek, már úgyse lesz semmi. De volt egy jó kitartó spermium 🤣 Mérete alapján leghamarabb 17.napon volt ovum🤷🏼‍♀️

#3

márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze az ovulációs vérzésnek ahhoz, hogy sikeres lesz-e a ciklus vagy sem.
márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván ugyanannyi az esélye és nem az ovu vérzéstől függ. Itt arra gondoltam, hogy mivel volt ovu verzés, így bizonyíthatóan szemtanúja voltam az ovulációmnak, ezért nagyobb az esélye, hogy jó időben voltunk együtt. Na de hamarosan kiderül :)
márc. 19. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!