Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eltűnt a menstruációm, van...

Eltűnt a menstruációm, van okom félni?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban és azelőtt is rendesen volt ( 15-19 a dátum két hónapja, de eddig változó volt mindig), habár februárban már kevesebb a megszokottál. Februárban voltam együtt párommal, védekeztünk persze, rá 5 napra lett is vérzésem. De most márciusban eddig sehol semmi...

Hozzá tenném, hogy az utóbbi időben elég sokat fogytam, mivel bélrendszeri gyulladásom lett, és az étkezésem is sokat változott, semmi cukros, csak minimális, sem fűszerek, szintén csökkentve, csak ilyen diétás és diabetikus ételek. Lehet befolyása ennek a vérzésemre?

Ma veszek tesztet, az hátha mutat valamit. Mennyit érdemes vennem? Melyik fajta a jó?



márc. 25. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, minek jártok ti iskolába, ha a biosz se megy és számolgatni is nekem kell helyettetek? Van egy alapból reendszertelen menstruációd, és te 2 hónap alapján akarsz benne rendszert találni. Hát jó, találjunk. Múlt hónapban 35 napra jött meg. Ebben a hónapban ma van a 35. napja és hajnali 7-kor írtad ki a kérdést. Mégis, mi az anyámról vagy lemaradva?
márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jogos, és elnézést a hülye kérdés miatt.

Csak egy ideig szedtem gyógyszert, az pedig hónap elejére állította be, ilyen 6-9 körül, majd el kellett hagynom, mivel nem bírta a szervezetem, így egy ideig 15-19 közzé esett. És most ezért tettem fel a kérdést. Innentől jobban utána nézek az egésznek.

márc. 25. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!