Lehetek várandós?

Figyelt kérdés
Előző előtti mensim kb 28 napra lett meg a mostani 32 re ma teszteltem egy predictor early t ami 1 csíkos lett lehetséges korai a tesztelés ? Nem tudom pontosan mikor fog megjönni . Ami fura hogy mindig kis étkű voltam viszont most nagyon ennék már kora reggel is de olyan kajákat amiket nem is nagyon szeretek, folyásom is erősebb mint szokott , illetve nem gondolnám hogy ez tünet de mintha felpuffadva is lenne a pocom de ilyen problémám sem szokott lenni . Esetleg valami más teszt ami “megbízhatóbb” (clearblue koraira gondoltam , tapasztalat?) köszi a válaszokat ❤️

márc. 28. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így nehéz megmondani
márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fokozott étvágy, puffadás, mind a menzesz jele is lehet. Amíg negatív a tesztet, addig nem a várandósság okozza a tüneteidet. Az elmúlt 6 hónap átlaga alapján érdemes tesztelni azon a napon, amikor késik. Add össze a ciklus napokat, majd oszd el hattal.

Ha vágytok a babára, akkor drukkolok! 😊

márc. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres a ciklusod? Ha általában 28 napra jön, akkor a mai negatív teszt már nemigen lesz pozitív. Ha rendszertelen a ciklusod, akkor még reménykedhetsz.

Szerintem a predictor early megbízhatóbb teszt, mint a clearblue. Jó fajta tesztet csináltál, nem amiatt negatív.

márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okes , köszi a válaszokat ❤️🥰
márc. 28. 07:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Predictor a megbízhatóbb tesztek közé tartozik a clearblue viszont sokaknak mostanában hibás eredményt mutat.
márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugye régen ha jól emlékszem más formája volt a “predi” nek ezért gondoltam hátha van jobb meg olvastam véleményeket hogy nem mindenkinek mutat megfelelőt . Tudom nem vagyunk egyformák így kiváncsi vagyok más tapasztalatára véleményére :)
márc. 28. 07:06
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha dugsz, és nem áll fent sterilitás egyik félnél sem, akkor esély mindig lehet.
márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg van esély. :)

Nekem most decemberben a predictor csak 1 hét után lett rendesen és nem forgatósan láthatóan pozitív, a facelle tesztről már leugrott a csík.

Várj pár napot és tesztelj újból ha nem jön meg.

Szorítok. ♥

márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha később volt az ovud,akkor még esélyes.

Én drukkolok neked! :)

márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!