Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet baba ? Többi lent.

Ebből lehet baba ? Többi lent.

Figyelt kérdés

31. Napos ciklusom van,

Kb minden nap együtt voltunk, 15. Ig, aztán 17 én volt ovum de akkor már nem tudtunk együtt lenni és utána se utazás miatt.

Így most kérdéses sikerült e.

Tesztet nem csináltam még, tegnapra nem vártam.

Volt Kinek hasonlóképp jött ki a lépés és sikerült a baba? Így hogy ovu előtt 1-2 nappal voltunk együtt mennyire van esély hogy így is sikerült.?

(Tapasztalatot várok nem trollkodást)



márc. 28. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Esély van rá. Ha biztos vagy az ovuba, akkor onnantól 14 napra tesztelj, bár lehet mar most is egy 10es teszt kimutatná reggel, mivel tegnap volt a nemvárt napja, de ugye mindenki más😊

Nekem most 20.napon volt ovum, elvileg szintén 31es ciklusban, de en megvarom a 34. ciklus napot, ha addig nem jön meg🙂

márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mivel tegnap már meg kellett volna jönnie,egy teszt biztosat mutat.
márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom el keseríteni magam feleslegesen lehet inkább megvárom a 2-3 késést😏

Végülis ovutol nézve vasárnap a 14. Nap 🤔 szóval akkor várok még addig is reménykedem hogy nem jön meg továbbra sem

márc. 28. 10:29
 4/13 A kérdező kommentje:
1# mikor lesz 34. Napod ?:)
márc. 28. 10:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem még messze van, április 9-én.

Viszont a múlt hónapom is borult, mert ovu után 6 nappal megjött, úgyhogy most az első pozitívum akkor lesz, ha 31.napig nem jön meg😁


Majd írj, ha teszteltél😊

#1 voltam

márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na szorítok neked!🥰

Rendben! Majd írok!

márc. 28. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fixen 17.én volz az ovud, követted, teszteltél akkor megvan rá a 25%esély. Ovu után nem is kell együtt lenni nem ovu után fogan a baba. Sok sikert.
márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7#

Nyilván tisztában vagyok vele hogy nem ovu után fogan. Mármint hogy ovulaciokor már ott kell varakozzon pár kis fickó hogy sikerüljön utána a dolog ezt csak úgy írtam hogy “utána se”

A kérdés inkább arra irányult hogy 1-2 nappal ovu előtt voltunk együtt.

De végülis majd kiderül!

Köszi szépen, reménykedem!

márc. 28. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tudod hogy a kis katonák ott várakoznak és kibirnak 1-2 napot akkor igen, benne van a pakliban hogy egy kis fickó megtermékenyíti a petesejtedet. Vagy igen vagy nem :( 25% esély van rá.
márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Reméljük !

Aktustol kb mennyi idő múlva érdemes tesztelni ?

márc. 28. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!