Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 8-ra...

Ki nem várja április 8-ra vagy akörülre?😊

Figyelt kérdés

#baba #Nemvártmensi
márc. 29. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:

6os vagyok,én mindenképpen! Már csak 2 nap :) Többiekre én is kíváncsi vagyok!

És te,Kérdező,te megvárod?

márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
9.vagyok, én kicsivel előtte már lehet tesztelek 😊
márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:

Ez jo kerdes, szeretném megvarni🙈 de nem olyan egyszerű a ciklusom😅

Kései ovum volt, így legkorábban a 9.dpo (04.05) az egyik app szerinti várható menstruáció, míg a másik valamiért 14.dpora (04.10) viszont ott a 8-át ajánlotta tesztelésre🤔

Úgyhogy ha nagyon nem tudok várni 3 napot (bár kései ovu miatt jo lenne) 5-8 között lehet ellövök egyet, ha addig nem jön meg. 30-34 nap közé lőtték be a naptárak a nemvártat

#10

márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 A kérdező kommentje:
Szerintem én megvárom a jövő vasárnapot, bár iszonyú nehéz lesz🙈
márc. 31. 19:20
 15/81 A kérdező kommentje:
Hanyadik próbálkozós hónapotok ez? :)
márc. 31. 19:21
 16/81 anonim ***** válasza:

Nekem első hónap,nagy reményeim nincsenek. Bár elkezdett fájni a derekem,és nagyon viszketnek a cickók,ami eddig nem volt menstruáció előtt soha. De lehet pont most meg van,tényleg nem élem bele magam :)

Én vagyok,aki keddre nem várja.

márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
3. Hónap. Előző két hónapban a világ összes tünetét éreztem magamon, és végül nem volt terhesség. Most jelenleg semmi tünetem nincsen, nem tudom mire számítsak. (9.valaszolo)
márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. Van már két gyerekem. Első "probálkozós" hónap. Nem görcsölök rá úgy vagyunk vele hogy az esélyt megadjuk és ha jönni szeretne boldogan várjuk🥰 4.ére nem várom szerintem én legkorábban 3.án tesztelek. Ovum az app szerint 21.én volt.

14.én valamiért nagyon szúrt a petefészkem majd barnáztam is kicsit. Nem tudom az is mi lehetett.

márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:

#10es vagyok

Nálunk is 3.honap a kisteso projekten

De ez az első, hogy nem érzek semmit, nem "stresszelek", csak kíváncsi vagyok, mit tartogat nekünk a hónap

márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:

16os vagyok,nekem csak azért feltűnő a derékfájás,mert a többi gyerekeknél is volt🙈

Keddre nem várom,de ha nem jön meg,szerintem akkor is várok péntek,szombatig,az a biztos.

:)

márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!