Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 8-ra...

Ki nem várja április 8-ra vagy akörülre?😊

Figyelt kérdés

#baba #Nemvártmensi
márc. 29. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:

Hát, ugyan csak vasárnap/hétfőn kell megjönnie, de nekem már most szurkál a hasam alja, meg a derekam is fáj hébe-hóba, úgyhogy szerintem ez sem a mi hónapunk😞


Ti hogy vagytok?:)

ápr. 4. 08:05
 42/81 anonim ***** válasza:

#10es vagyok

Ma vagyok a 8.dpo-n

Tegnap óta nekem is van has/ petefészek szurka, de ugye ebben az időben ez még bármit is jelenthet. Bizakodok is, de félig el is engedtem. Amig nem jön meg, addig van remény.

Ma azért veszek még tesztet, hátha kelleni fog

ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim válasza:

#36

nekem is hetfon kedden kellene megjonnie

mar most szurkal a mehem es petefeszkeim nekem is

meg remenykedem , de...

ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:

#10es vagyok

Nagyon együtt haladunk lányok!

Én péntek és kedd közt nem várom. Holnap mar a 30.ciklusnapon leszek és általában rövid a luteális fázisom, úgyhogy még van pici remény

Lehet írtatok már, nektek hány naposak a ciklusok? Mennyire szokott pontos lenni?

ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
A hasszurka meg meg fog jönni érzés nem jelent semmit. Nekem mindig volt pms-em. Első gyereknél ugyanúgy, sőt a meg fog jönni jellegű alhasi fájdalom kb az első trimesztert végigkísérte nálam, ami azért ijesztő volt. Szóval röviden : nem biztos, hogy meg fog jönni, ha ezeket érzed!
ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:

#9


Vasárnapra nem várom. Picit elkezdtek fájni a melleim, szóval most kicsit félek, hogy ez így megint vérzés lesz csak. Néha ég a gyomrom, és farkaséhesnek érzem magam miatta, de szerintem ez sem jelent semmit, mert lehet mensi is.

ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:

Nekem ugy nez ki holnapra kiderul, ma elkezdtem picit barnázni ha vérbe vált, akkor nem kell tesztelnem 😔

#10es

ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 A kérdező kommentje:
Nekem korábban mindig 28 napra jött, de mióta a 2. babát szültem, van hogy 25, van hogy 29 napra jön, úgyhogy totál kiszámíthatatlan
ápr. 4. 12:40
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok,aki keddre nem vártam,és nem jött meg. Hétvégéig várni szerettem volna,de csak csináltam ma egy tesztet,pozitív lett😍😍

Remélem minden rendben lesz🤞🏼♥️

Mindenkinek drukkolok nagyon,sok pozi tesztet kívánok!

ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 🤰🏻🤰🏻
ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!