Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 8-ra...

Ki nem várja április 8-ra vagy akörülre?😊

Figyelt kérdés

#baba #Nemvártmensi
márc. 29. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim válasza:
Bizakodom nagyon 😊
ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 A kérdező kommentje:
Hiába volt a pozitív teszt, ez a pici most úgy döntött, hogy nem marad velünk😞
ápr. 6. 20:07
 73/81 anonim válasza:

Jaj nagyon sajnalom :(

Kivanom hogy a kovetkezo honap a tietek legyen!

#36

ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom Kérdező😔😔

A következő a mi hónapunk lesz❤️

#10es

ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:

Hajrá nekünk a következő hónapra ♥️

#9

ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy a gyakoribb szexuális élet picit tud "formálni" az ovun. Például előbb bekovetkezik (ami nekem például tök jó lenne, 20.cn helyett mondjuk 17 is előre lépés lenne)🙈


"Ovuláció stimulálása együttléttel

Minél gyakrabban bújunk ágyba a párunkkal, a szervezet annál nagyobb késztetést érez, hogy beérjen az a bizonyos tüsző. Úgy lettünk összerakva, hogy a szervezetünk ösztönösen arra törekszik, hogy utódot nemzen. Több kutatási felmérést is végeztek azzal kapcsolatban, hogy minél többet szexel egy nő, annál optimálisabban működnek a nemi mirigyei. Természetesen ez csak azoknál a nőknél igaz, akiknél nincs olyan anatómiai és élettani eltérés, amely gátolná a normál ciklust."


En ma férjemnek mondom is, elvileg holnapra már el kellene múlnia vagy legkésőbb holnap utanra a menstruációmnak, utana mehet a buli🙈😁

Hajrá csajok! 😁

#10es

ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok csajok?

Ki tesztel még a héten?

Nekem ma 8. dpo van, semmit nem érzek :D

R

ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
Illetve anno a 21es voltam
ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim válasza:

en holnapra nem varom

de mar erzem h megfog jonni, sajnos...

gorcsoles petefeszek nyilalas


#36

ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

#10es

Megy a drukk a tesztelőknek😊


Nalam ha minden jól megy, holnap kezdetet veszi az utolsó lh tesztelős hónap (en menstruáció végétől következő menstruációig nyomom végig)


Én lelkileg most nagyon offon vagyok, úgy érzem jeleneg, hogy ez nem az én évem lesz.

De igyekszem pozitívabb lenni, csak elég nehéz, amikor a problémák folyamatosan arcon csapnak

ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!