Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 8-ra...

Ki nem várja április 8-ra vagy akörülre?😊

Figyelt kérdés

#baba #Nemvártmensi
márc. 29. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm! ♥️
ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:
Gratulálok❤️
ápr. 4. 15:59
 53/81 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm! ♥️

Megy a drukk nektek is tovább! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos most megjott a 8.dpo-n😔

#10es

ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:

Gratulálok! 🥰

Várunk a 2024. decemberi babák csopiban 😊

ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
Sajnálom, 10-es!😞 de fel a fejjel, új hónap, új remény!
ápr. 4. 20:05
 57/81 anonim ***** válasza:

#10es

Aranyosak vagytok😊 igyekszem nem letörni, valahol éreztem, hogy ez nem a mi hónapunk, csak ilyenkor hirtelen mellbe vág


En most amellett, hogy megjött, aggódok hogy nagyon rövid a luteális fázisom. És most konkrétan szenvedek, mint a kutya, pedig nem szokott megviselni a menstruáció.


Nekem amugy halvány 2 csíkosak voltak az lh tesztjeim is, a mai viszont gyengébb lett, mehnyak is lejebb jött, úgyhogy már tudom kövi hónapba mit kell nézni.


Azt viszont eldontottem, hogy most már tényleg a következő ciklus lesz az utolsó lh tesztelős, adok egy esélyt a clearblue lh tesztnek es ha nem jön össze a baba, a sorsra bízom🙂 utána jön az elso gyerkőcnel bevalt (szopi miatt nem előnyös) premens tabletta.

ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:

#10es!

Elárulom,most miért teszteltem később,hiába késett ...

Tavaly elhatároztuk,hogy szeretnénk még egy babát,de 5 hónapon keresztül nagyon görcsösen tesztelgettem. Folyton lh tesztek,már 9.dpo-n lőttem a terhességi teszteket🤦🏼‍♀️

El is fáradtam,akkor álltunk le picit ezzel a babaprojektel.

Úgy voltam vele,a többi gyermekem is sikerült minden teszt nélkül,most is menni fog.

Megfogadtam,ha késik,akkor se kezdek el tesztelni🥺🙈

És most vártam,ugye keddre,erre ma pozi lett a tesztem,első hónapban! ♥️


Kívánom neked,hogy mielőbb pozi teszted legyen neked is,és tényleg fel a fejjel!

ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:

#10es vagyok

Köszönöm!😊


Első sorban most nem a baba miatt lh tesztelek, hanem szülés után több mint 2 évvel jött meg először és még mindig szoptatok altatáshoz. Kivancsi voltam az új rendszer működésére. Ez a 4 ciklusom es lesz a 3.teszt hónap. Ciklus naook 26-32nap közöttiek, kései ovukkal es rövid luteálissal. Van egy kis cisztam, ami doki szerint a többihez képest amik maguktól eltűntek, semmiség.

Első gyerkőc premenssel fogant, ott is volt valami velem. Most is azt erzem, hogy valami nem kerek, de nemtudom merre menjek, ha a saját dokim nem mond semmit. Eddig nem értem meg a 9.dpo-t, vagy az app szerinti menstruáció dátumát.

Jelenleg mondhatom, hogy egyaltalan nem értem a testem működeset🤔

Sose "fájt" amikor megjött, bevallom nem is értettem olyanokat, akik panaszkodtak. Na most megtapasztalom, mert szenvedek. 🫣


Neked pedig halkan hatalmas gratula❤️ es köszönöm amiket leirtal😊

ápr. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:
Én már komolyan nem tudom, mi van, lányok. Ma van 26 ciklusnapom, tele pms tünetekkel. Most volt egy pici barna a papíron, azóta semmi…
ápr. 5. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!