Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm! Lehet...

Késik a menstruációm! Lehet szó terhességről? (többi lent)

Figyelt kérdés

A menstruációm március 9-én jött meg pontosan 28 napra . Az első

2-3 napban normális vérzésem volt utána már csak barnázás. Elmentem az orvoshoz, mert a barnázás nem múlt el.Megvizsgált, csinált hüvelyiultrahangot, kenetet vett, és a jobb petefészkemen cisztát állapított meg. Irt fel vérzés ellen cseppeket és tablettát.

Másnap ismét rendesen elkezdtem vérezni, mintha menstruálnék, 6 napig tartott. Utána elmúlt.Március 6-án kellett volna megjönni, de nem jött meg.Semmi menstruacio előjelet nem tapasztalok csak bő hüvelyi folyásom van és néha hányingerem van, de lehet , h már az idegtől is. A barátommal óvszerrel védekeztünk mindig, az nélkül sosem történt behatolás és mielőtt elélvezne ki is veszi óvszerestől és mindig ellenőrizzük. Utoljára március 18-án voltunk együtt. Történt olyan, hogy a nemiszervével simizte az enyémet óvszer nélkül. Lehet szó a terhességről vagy a ciszta végett fordult ez fel? Nagyon aggódok. Köszönöm a választ. 22 lány



ápr. 7. 08:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom az a marcius 6 az inkabb aprilis 6.

Szoval 1 napja " kesik " .

22 evesen azert aktiv szexualis eletet elsz , de a mentsruacioval kapcsolataban teljes a homaly. 🤦‍♀️

Kicsilany ... 5 nap +- teljesen rendben van. Kb egymillio oka lehet ha par nappal elobb vagy kesobb jon meg.

Majd ha 7 napot kesett akkor kezd el kicsit aggodni. 10 nap utan kerj idopontot dokihoz. 🤷‍♀️

ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! Igen, április 6.-a

Véletlenül Megtévedtem, de köszönöm a lehurrogást, elfelejtettem, hogy te tökéletes vagy!

ápr. 7. 08:57
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyoktokeletes , de felnott nő létemre tisztaban vagyok a menstruacios kerdesekkel.

Aki 1 nap keses miatt + ilyen kerdest kiir , hogy lehet e terhes mert simogatta a peniszevel a baratja az inkabb ne szexeljen hanem olvasgasson. Teherbe eses + menstruacio temaban.


De komolyan. Szexelni van ész , de alapvető tudas az nincs.

ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy nagy koponya, az biztos.

Márc. 12-ig véreztél rendesen. Gondolom 6-8 nappal később voltál dokinál, mondjuk 19-én. Másnap, 20-án, elkezdtél vérezni, Még csak 18 nap telt el azóta, miért is akarnál most menstruálni megint?

ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
21-én voltam az orvosnál, és ő mondta, hogy megkell jönni normálisan a menstruációmnak attól hogy cisztám van, azért is aggódok, hogy nem jött...
ápr. 7. 10:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Menstrualtal, bbrnaztal, felutom ujra menstrualtal, van egy cisztad is , gyogyszert is szedtel.

De te aggodsz , hogy 1 napot kesik. 🤦‍♀️ Az lenne csoda ha idoben megjott volna.

Na meg 1 nap keses miatt miert aggodsz ? Teljesen normalis 5 nap keses vagy ha 5 nappal elobb jon meg. Akkor is ha a fent felsorolt esemenyek nem tortennek meg.

ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem jött meg
ápr. 9. 07:44
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Te reménytelen eset vagy! Még csak a 20. napon jársz!
ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd egy het mulva megjon. Mit nem ertesz ezen ? 🤔
ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos te nem érted meg, amit én leírtam!
ápr. 9. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!