Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kis korkülömbséggel érkezik a...

Kis korkülömbséggel érkezik a tesó. Milyen lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Olyan szülőt keresek aki úgy járt mint én :)

7 hónapos a kisbabám és jön a kis tesó (védekezés ellenére)

Ma vagyok 14hetes.

Rettegek... De nem vetettem el :)

Kerdeseim: Milyen nehéz két kicsivel?

Cicizik a lányom nem fogadja el a tápszert (cicifüggő) Lehet róla szó,hogy mind a kettő cicizzen?

Hogyan csináljátok ti akik így jártak egy kis totyogóval és egy ujszülöttel?

1 éves lesz a lányom addigra.. nagyon pici lesz ő is 🥲


ápr. 17. 16:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
En utolag nagyon banom hogy hamar jott a kicsi. Igaz, mi vedekeztunk, fogamzasgatlot szedtem, szoptattam is, megis teherbe estem... Az elsoszulott gyermekemen nagyon latom, hogy megsinylette a teso erkezeset, pont abban az idoszakban lett volna szuksege a maximalis figyelemre, amit egy kolikas baba mellett igen nehez volt kivitelezni, kb. sehogy. Pedig meg segitsegem is volt, de az anyai szerepemet sajnos nem tudta senki potolni. Most mar latom hogy miket tudok megelni a kissebbikkel, es ezek mind kimaradtak a nagynal. Mar 10 es 9 evesek de a nagyobb gyerekemnel erzem hogy gyengebb felem a bizalmi kapocs.
ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

HÚ... Köszönöm az őszinteséget.

Nem volt szívem elvetetni szegenykemet.

Ilyen borzasztó lesz? 🥲

ápr. 17. 20:28
 13/35 anonim ***** válasza:
53%

Horror.

Így röviden. Sajnálom, hogy megijesztünk, de tényleg brutális uh mozgósítsd a családot mert egyedül nagyon nagyon nehéz lesz. Az első évről sokaknak nincs emléke, csak ennyit mondok.

ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
Jó hát ennyire ne húzzátok le a kérdezőt. Segítségre szükség lesz nyilván, ennyi. Nagyon sok helyen érkeznek így a gyerekek. Nekem van barátnőm picit több, mint egy év korkülönbséggel a testvérével, mai napig nagyon jó a testvéri kapcsolat és a szüleivel is, 40+ak. Két nagynéném között szintén. Sokkal jobb, mélyebb mindkét helyen, mint nálunk a 4 évvel, akivel félévente ha beszélek. Anyáék heten testvérek, de csak a kèt nagynéném között ilyen szoros a barátság, a családi kötelék gyerekkoruk óta. Nyilván baromi nehéz, de azért na.:D
ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Azta mindenit ....
ápr. 17. 20:46
 16/35 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz...
ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
71%

Akkor én vagyok az ellenpélda.💁🏼‍♀️ Nem érzem horrornak,és a gyerekek is jól vannak, köszönjünk szépen! :)

1 és 2,5 évesek,tervezzük a 3.babánkat. ♥️

Nem lesz gond,ne aggód túl🥰

ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
32%

Jah és segítség nélkül vagyunk,a szüleimtől 300kmre.

Nekem nagyon fura,hogy anyukák horrorként élték ezt át🤦🏼‍♀️

ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

De jó,hogy ezt le irtad nekem ❤️

Sok boldogságot kívánok nektek ❤️

ápr. 18. 18:36
 20/35 anonim ***** válasza:
22%

Nektek is sok boldogságot! ♥️

Bízz magatokban 🙂 Minket is sokat riogattak,de feleslegesen.

Sajnálom,hogy emiatt lepontoznak itt engem,azért,mert valakinek nem horror két kisgyerek!

Szomorú,hogy anyukák ,és ilyen drasztikusan festik le a helyzetüket,pedig vállalták ők is.

Én csodaként éltem meg ezeket az éveket,emiatt is szeretnénk még egy harmadikat! ♥️

Tényleg szomorú,hogy ezért megy a lepontozás egyes "anyáktól"

ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!