Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet, hogy a tegnap...

Mit jelenthet, hogy a tegnap este a jobb mellemből nyomásra egy fél cseppnyi előtej szerű valami jött? 10 napja késik a mensim, holnap akarok tesztelni, de 6 napja egy teszt negativ lett. Lehet ez terhesség miatt, vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
De ha esetleg terhes vagyok nem korai egy ilyen tünet? Amugy a hőm is 37,2-n van.
2009. jan. 5. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Tilos nyomkodni a melled! És ez még nagyon korai lenne. Nekem kb. 23 hetesen kezdett szivárogni. Most már időnként ki is folyik egy nagyobb mennyiség de már 34 hetes vagyok.

De egyébként nem tudom, biztos van ilyen is. A hőhöz meg még ennyire sem értek. Viszont sztem azért kell egy hét mire biztosan ki tudja mutatni a teszt. Holnap már biztosan igazat fog mondani ha rendszeres volt a mensid.

2009. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Szerintem simán lehetsz terhes is!Van akinél korán jön az előtej!Tesztelj és légyszi írd meg mi volt!Ha negatív menj el dokihoz!Drukkolok!
2009. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a terhesség legelején,mikor fejlődésnek indulnak a tejmirigyek,nyomható ki belőle híg,savószerű folyadék.
2009. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csináltam egy tesztet tegnap délután és pozitív lett:-) Ugyhogy mégiscsak egy korai tünet:-)
2009. jan. 6. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Sok boldogságot!

1. válaszoló

2009. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!