Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét vasárnap kellene...

Jövő hét vasárnap kellene megjönnie de hát nem bírtam kivárni hogy ne teszteljek és ilyen lett 🙏🥺 Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ezek a tesztek nem megbízhatóak Clearblue 😭 csatolok képet az eredményről

máj. 11. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
87%
Pozitív. Halkan gratulálok😊 Valószínűleg előbb volt ovud.
máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
85%
4,5,11-es vagyok. Szerintem ez nem lehet szellemcsík ahoz túl erős. Én a helyedben holnap csinálnék egy predit vagy egy facelle tesztet. Írj majd milyen lett ha esetleg tesztelsz 😊
máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
Itt a faluban nincs ez a kettő de a tanácsodra megrendeltem a DM -ből addig nem tudok írni hogy mi lett az eredmény de én most őszintén megmondva összetörtem 🥺 hogy úgyis lehet pozitív ha nincs baba 😭
máj. 11. 22:07
 14/72 A kérdező kommentje:
De a melleim hol enyhén hol erősebben érzékenyek,a fejem az napokig fajtak,a hányinger is ma már enyhébb volt a korábbi napokhoz,de ma olyan hangulat ingadozásaim voltak hogy csoda hogy elviseltek a körülöttem lévők 🤣 nem tudom hogy ezek is a tünetek lennének már vagy annyira szeretnénk már babát hogy be képzelem 🥺
máj. 11. 22:10
 15/72 anonim ***** válasza:
100%

Inkább beképzeled. A tünetek késöbb jónnek majd.

Ebből még bármi lehet.

Ez halvány pozitív talán. De mivel van még 1 heted a nemvártig, bármi lehet.

máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a kérdést hagyjuk itt az utókornak. Most akkor mi értelme volt ilyen korán tesztelni? Semmivel nem vagy előrébb. Érzelmi hullámvasúton, össze vagy zavarodva, most még ez lesz kb.egy hétig. Mert jaj, most erősödött -nem erősödött-eléggé-nem eléggé-jó a teszt-nem jó a teszt? Lehet jó a vége, meg nagy csalódás is. Utóbbitól megkímélhetnéd magad, ha időben tesztelnél.
máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
48%

Még van egy het a menstruacioig , de azert te tesztelsz... aminek az ertelmezesehez is segitseg kell...


Es te anya akarsz lenni ?! 🤦‍♀️

máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív, de bármi lehet. Hülyeségnek tartom a korai tesztelést. Sokszor nem is tudunk a terhességről, mert menstruálni kezdünk és nem maradt meg a baba. Semmivel nem vagy előrébb.
máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:

Először is igen teszteltem mert már nagyon rég óta vagyunk rá hogy sikerüljön a kistesó..

És az előző babánál még közvetlen menstruáció kimaradása után 5 nappal is negatív volt a teszt...

És amúgy is itt az volt a kérdés hogy ti minek látjátok és hogy mi a véleményetek a Clearblue -tesztről semmi más véleményt és tanácsot nem kértem ! Főleg amiből árad a negatívitàs!!

Illetve a párom Németországban dolgozik így még nehezebb a várakozási idő hogy mindennap kérdezi hogy na van e már valami !

Aki megérti, megérti aki nem nem ! De az ilyen tökéletes hölgyek kíméljenek!

És ha netán meg is jön akkor se adjuk fel !

máj. 11. 22:59
 20/72 A kérdező kommentje:

De jelentkezem ha teszteltem ismét mert vannak itt olyan nők akik megértenek és kíváncsiak hogy hogyan alakult ... Azoknak jelentkezem majd🥰

Addig meg se nyitom az oldalt mert nem vagyok kíváncsi az ilyen hozzászólásokra!

máj. 11. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!