Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét vasárnap kellene...

Jövő hét vasárnap kellene megjönnie de hát nem bírtam kivárni hogy ne teszteljek és ilyen lett 🙏🥺 Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ezek a tesztek nem megbízhatóak Clearblue 😭 csatolok képet az eredményről

máj. 11. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező gratulálok a teszthez, remélem minden rendben lesz veletek!

Ne törődj ezekkel a negatív emberekkel, amikor én raktam fel tesztet hasonló válaszokat kaptam. Nem értem amúgy, hogy az aki nem kiváncsi rá, meg hülyeségnek tartja egyáltalán minek olvassa el a kérdést?😅

Ezzel a nem várt napján teszteléssel meg vagytok áldva komolyan...

Hát képzeljétek én megvártam a napját legutóbb, lett is szép pozitív tesztem majd 1.5 hét múlva elment a baba. Van akinek jól esik még akkor is a pozitív teszt ha utána végül mégsem sikerül. Én pl. ezzel a teszttel megúsztam egy petevezető átjárhatóságit.

Szóval ezzel a végtelenül hosszú kommenttel csak annyit szerettem volna elérni, hogy legyünk már egy kicsit empatikusabbak egymással. Vannak azok a kérdések amik a alatt megértem ha szörnyülködtök, de szerintem ez pont nem az a kategória volt.

Tartsatok egy kis önvizsgálatot néha!

máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti hozzászóló képzeld én is láttam a plusz jelet csak érdekelt hogy más így látta e illetve hogy elmondják a véleményüket a teszt márkáról semmi más de köszönöm szépen a sokat mondó kommentet 🤣🤣
máj. 13. 07:53
 33/72 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő neked tényleg köszönöm szépen hogy le írtad a 100% lévő igazságot ! Nem értem hogy miért kell egyből ítélkezni meg egyből támadni a másikat mert mer kérdezni 🥺

Illetve hogy sok jót kívántál,hát remélem így lesz de valamiért ma reggel úgy keltem hogy nem jó érzésekkel de remélem ez változni fog a napokban 🥺🥰

máj. 13. 07:55
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig teszteltem a "nemvárt" előtt. Így majdnem minden alkalommal láttam is 2 nap után, hogy kémiai lesz, így bele sem éltem magam. De azt legalább tudtam, hogy teherbe tudok esni 🤷‍♀️ Ez is információ. Egyébként, ha megvárnám amíg késik, azzal sem lennék beljebb, mert nekem a kémiaiknál is napokat szokott késni.
máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim válasza:
100%

Szerintem meg jó,hogy felrakta megkérdezni!

Nekem is volt egy ugyanilyen tesztem, ugyanez a márka, ugyanilyen fura félig halvány vonallal. Én sem tudtam eldönteni,hogy rossz a teszt,vagy valami készülődik.

Nekem sajnos másnap megjött, így a mai napig nem tudom,hogy a teszt volt-e rossz.

Szívből kívánom,hogy kisbabád legyen, és nena teszt verjen át!

Mi már régóta próbálkozunk, teljesen megértelek,hogy hamar tudni szeretnéd,vajon sikerült-e!

Várom,hogy kiderüljön,hogy babás vagy-e, talán nekem is ad egy kis reményt,hogy az a teszt talán nálam is pozitív volt ..annak ellenére,hogy másnap megjött..

Drukkolok nagyon!

máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:

Csajok még nem jöttek meg a tesztek így nem tudok még konkrétan mit mondani !

De ma olyan érzésem van mintha lázas lennék de nem vagyok az csak ilyen hő ingadozásaim vannak ,az jelenthet jót? 🥺

máj. 13. 14:40
 37/72 anonim ***** válasza:
48%

Terhesség esetén emelkedett a testhőmérséklet. Én pl állandóan fáztam az elején 😅

#31

máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
36,2 a hőmérsékletem (igaz én nem szoktam mérni de nem is szoktam így lenni) még ma már azért elég sokat jártam mosdóban de én már mindent annak akarom be tudni hogy bébi van 😭
máj. 13. 15:03
 39/72 anonim ***** válasza:

22:51 / 17! Te hogy mersz ilyet leírni? Máshol trollkodj!



Gratulálok a teszthez, drukkolok :)

máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm szépen nektek akik itt vagytok és támogatók és drukkoltok ❤️🥺

Na már le ment a hőm 35,3 ra 🙏

máj. 13. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!