Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét vasárnap kellene...

Jövő hét vasárnap kellene megjönnie de hát nem bírtam kivárni hogy ne teszteljek és ilyen lett 🙏🥺 Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ezek a tesztek nem megbízhatóak Clearblue 😭 csatolok képet az eredményről

máj. 11. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
Ez halvány pozitív. De nem hiszem hogy 7dpo-s lenne . Az még nem mutatná így. Szerintem akkor hamarabb volt ovud.
máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
53%

"Egy héttel menzesz előtt nem lehet pozitív a teszt, felesleges a kép is."


6 nappal előtte viszont kimutatja:


[link]


Én ezt a tesztet 5 nappal az esedékes előtt csináltam meg.


(Sose csináltam ilyen korán, a többi terhességemnél akkor csináltam, mikor már késett.

De mivel most észrevettem 9 nappal az esedékes előtt a beágyazódási vérzést, amire abszolút nem számítottam, így nem hagyott nyugodni a dolog.)


Pozitív lett.


Másnap hajnalban az időjelzős, digitális Clearblue is 1-2 hetes terhességet jelzett.


10 hetes vagyok most.

máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz tapasztalatom a Clearrel, de ha a párod korlátozottan van otthon és csak akkor vagytok együtt, elég könnyű utánaszámolni, hogy lehetett-e korábban az ovud.
máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
Hát utolsó két alkalom Április 15-20.a amikor együtt voltunk meg 15.e előtt minden nap többször is 🤣🥰
máj. 12. 14:53
 25/72 anonim ***** válasza:
15-höz képest már simán lehet pozitív a teszt...
máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim válasza:
100%
Ahogy írták, elképzelhető, hogy ebben a ciklusban előbb volt ovulációd. :) Predictor Early szerintem is nagyon jó, nekem már 5 nappal a nemvárt menstruáció előtt egyértelműen kimutatta. Ez tuti pozitív, de csinálj még mindenképp tesztet, hogy erősödik-e a második csík. Tapasztalhatsz tüneteket az emelkedő progeszteron szint miatt. :) gratulálok :) írj majd mindenképp, hogy mi lett.
máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen jelentkezek és köszönöm szépen nektek (már aki megért és normálisan le írja hogy mit gondol vagy mi a véleménye) és nem egyből le néz,vagy ítélkezik ez véget ❤️

Na csajok jelentkezem még és szorítsatok hogy baba legyen 🙏

máj. 12. 19:33
 28/72 anonim ***** válasza:
100%
Április 20-hoz képest is már bőven pozitív lehet :)
máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
Drukk! 🙏🏻
máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
11%

Varhatsz eveket egy gyerekre vagy 2 napot. Azon semmi se valtoztat, hogy egyedul keptelen vagy egy hulye biztos tesztet ertelmezni.

Komolyan ennel egyszerubb nem letezik. 1 csik 2 csik. Csak a vakoknak lehet valid keresuk , hogy segitsunk erteni mi van rajta.

máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!