Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét vasárnap kellene...

Jövő hét vasárnap kellene megjönnie de hát nem bírtam kivárni hogy ne teszteljek és ilyen lett 🙏🥺 Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ezek a tesztek nem megbízhatóak Clearblue 😭 csatolok képet az eredményről

máj. 11. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
Bizony :) Bízzál és semmi idegesség vagy feszültség. Minden oké lesz. 🙏🏻
máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
19%

Még eppen csak beledélveztek, nincs es nem is lehet terhessegi tuneted.


2-3 hetes terhesseget nem fogsz eszlelni magadon. Amiket irtal siman lehet PMS tunet vagy kepzelet mert nagyon terhes akarsz lenni.

Felesleges ezzkkel a nem letezo terhessegi tuneteiddel idegesiteni magad.

máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:

Hát csillagom az éppen belém élveztek az igen igen messze van mert a párom éppen hogy 3 hete kint van külföldön így az éppen nem aktuális,de majd amikor belém élvez csak neked le írom jó 😁😄🖕

A másik ne legyél már te olyan okos itt jó ? Azt lehet a te kérdésed a legtöbb ebben a témában 🖕🤣 Vagy esetleg nőgyógyász az urad hogy ilyen okos vagy ?

Na aludj egyett okoska

máj. 14. 20:38
 54/72 A kérdező kommentje:

53) ide hát ,az ilyen nőknek unalmas az életük és fel járnak okoskodni,meg kötekedni mert azt hiszik ezzel valakik azt közben nem ,sőt én szerintem őket minősíti ez a viselkedés!

Csak azt nem nézzik hogy ezzel mást lehet megbántanak

máj. 14. 20:44
 55/72 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értettem mit magyarázott hiszen neked már pozitív volt a teszt, magyarul van hcg a szervezetedben így lehetnek tünetek is... szerintem végig se olvasta a válaszokat csak ide trollkodott.
máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért kell trolkodni,meg tényleg csak véleményt kértem a tesztről hogy szerintetek ,nem azt hogy vak vagyok vagy hogy én azt mondtam hogy 100% kismama vagyok nem értem
máj. 14. 23:33
 57/72 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az ostobákat, bakker én már azt hittem hogy van új teszt, azért van ennyi új válasz 😂 Izgulok érted 🤞
máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%

Mokor tesztelsz?

Mert ha az + volt 4 nap alatt teljesen láthatónak kell mostmár lenni, ha ugyan olyan akkor csak a teszt vacak, ami erről a fajtáról elmondható, rengeteg van itt az oldalon ennél jóval erősebben 2 csíkos, de minden más teszt negatív és a vége mensi.

Tesztelj újra az már kb biztosat mutat

máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
10%

Hagyjuk mar milyen tunetei lehetnenek 3 hetes terhesen 🤣🤣🤣

Es ilyen ostoba emberek szaporodnak. Gyereketeknek is ilyen baromsagokat tanitotok.

3 hetes terhesseg az semmi. Nem okoz tuneteket plane nem a fent felsoroltakat.

máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
74%

60-as

Kár, hogy a te szüleid szaporodtak és ráadásnak még a biológia órákat is kihagytad.

Onnantól, hogy van hcg lehet bármilyen terhességi tünete. Értjük és látjuk, hogy egy gyökér vagy, de minek hívod rá fel a figyelmet többszörösen?😅

máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!