Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét vasárnap kellene...

Jövő hét vasárnap kellene megjönnie de hát nem bírtam kivárni hogy ne teszteljek és ilyen lett 🙏🥺 Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ezek a tesztek nem megbízhatóak Clearblue 😭 csatolok képet az eredményről

máj. 11. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy Clearblue digitálisat az negatív így elengedtem 😭😭
máj. 15. 13:54
 62/72 A kérdező kommentje:
Igaz még van 4-5 nap a nem vártig de ez csak nem csap már be
máj. 15. 14:02
 63/72 anonim ***** válasza:

Hát már valószínű annak is mutatnia kellene, ha mégsem jönne meg maximum akkor tesztelj majd.

Sajnálom kérdező!🥲

máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Hát elengedtem már így teljesen,úgy hogy ma már vettem támpont is 😭😭
máj. 15. 17:45
 65/72 anonim ***** válasza:
Ha ez egy picit vigasztal nekem is ma lett full negatív a teszt halvány csíkok után. Teljesen megértem milyen érzés!
máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
36%

Na szuper en vagyok az ostoba mikor ti biztatjatok itt a nem letezo terhessegenek a nem letezo tuneteit... 🤦‍♀️

Ertem en hogy jujj nagyon kell az a gyerek , de azert tesztet ertelmezni tudni kene elotte.

Ti meg meg biztatjatok is , hogy igeeenn rogton erezheti , hogy terhes ahogy bele elveztek.

Most biztassatok arra is, hogy hiba csopogtetek neki 3 napig , hogy még jobban bizzo de nem is terhes.

Ti aztan jo arcok vagytok tenyleg.

Ha valaki meg azt irja , hogy nem erezhet semmit az meg hulye...

Gratula. Most vigasztaljatok is meg

máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, neked amúgy mi bajod van? Mi fáj? Felrakott egy tesztet, ami nem tűnt negatívnak. Az emberek az alapján biztatták. A következő negatív lett. Vagy elhalt a terhesség, vagy ennyire pocsék a teszt (én nem ismerem). Ennyi. Nem értem miért kell okoskodni, meg "én megmondtam" stílusban gyakorlatilag kárörvendeni. Szánalmas ez a viselkedés. Nekem mondjuk elég sok kémiaim volt, már nem vágnak földhöz az ilyen tapasztalatok, de -vagy talán épp ezért sem - eszembe nem jutna másokkal gonoszkodni ilyen miatt. Mitől vagy ilyen megkeseredett?
máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok megkeseredett csak szanalmasnak tartom, hogy olyan emberek vállalnak gyereket akik egy teszthez is segitseget kernek , akik 5 perce se terhesek , de mar terhes tuneteket halucinalnak. Es az a legszonorubb , hogy ehhez csomo ember aszisztal . Rossz szulonek tartom oket.

Megkimelhette volna magat ha nem kezd tesztelesbe boven ido elott.

Es a tobbi biztato meg csak olaj a tuzre 🤦‍♀️

máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:

Utolsó hát az a helyzet hogy a tünetek még mindig megvannak,illetve most este csináltam másik fajta tesztet és az is halvány pozitív...de én már nem görcsölök rá ,majd elválik a héten hogy mi lesz ...

A másik láttam mivan a teszten én azt kérdeztem hogy a tesztről mi a véleményük!!!

És hát inkább kérdezek mint ilyen kis gonosz legyek ...

A másik milyen 5 perc után ? Elolvastad végig mivan vagy csak egy két sort ?? Én nem is értelek téged

máj. 15. 22:22
 70/72 anonim ***** válasza:
96%

Nem attól lesz valaki rossz szülő, hogy vágyik a gyerekére. Attól lesz valaki rossz szülő ha ilyen gonoszságot táplál a gyerekébe ami benned is van. Ha van gyereked őszintén remélem, hogy neki nem ezt tanítod, bőven elég ha te ilyen megkeseredett és gonosz vagy.

Kérdező- én még mindig nagyon szurkolok neked, remélem hogy tényleg össze jött a baba!!🥰

máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!