Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét vasárnap kellene...

Jövő hét vasárnap kellene megjönnie de hát nem bírtam kivárni hogy ne teszteljek és ilyen lett 🙏🥺 Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ezek a tesztek nem megbízhatóak Clearblue 😭 csatolok képet az eredményről

máj. 11. 21:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
Illetve csajok hasam allja szurkálodik és mindig úgy érzem hogy sok a folyásom de közben nem hanem épp hogy van és ilyen világos sárga (de tényleg nagyon halvány ) az mit jelent ? 🥺 Remélem nem rosszat
máj. 13. 16:09
 42/72 anonim ***** válasza:
4,5,11,12es vagyok🙈 a hasszúrka normális a folyashoz sajnos nem tudok hozzá szólni arra már nem emlékszem milyen volt 🙈
máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak annyit tudok mondani, hogy a PMS tünetek és a korai terhességi tünetek nagyon hasonlóak tudnak lenni.


A harmadik terhességemnél az esedékes napján úgy görcsöltem, azt hittem, mindjàrt megjön, és bevettem egy Advilt... Nem tudtam, hogy terhes vagyok.

máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
Általában színtelen vagy fehér folyas a normális ilyenkor . A sárga az annyira már nem . Nekem mikor babás voltam erre kúpot kellett íratni. Mert bakteriális volt
máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:
Csajok megjött a Clearblue digitális teszt,de félek megcsinálni még 4-5 nap van a nem vártig de olyan rossz a megérzésem 🥹🥹 félek hogy negatív
máj. 14. 10:27
 46/72 anonim ***** válasza:
Én még nem lőném el hanem sima facelle vagy predit használnék hogy erősödik egyáltalán.
máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
Hát azt várom még de nem ért ide 🤔 de szerintem holnap megjönnek azok is és azzal kezdem ,mert ha nem erősödik akkor akkor elengedem és hátha jövő hónapban 🥹
máj. 14. 12:19
 48/72 A kérdező kommentje:

Ezt találtam a folyásról de nekem nem viszket meg nem büdös csak ilyen halvány sárga meg nem sok ..


Korai folyás

A legtöbb terhes nő az első trimeszterben és az egész terhesség alatt megnövekedett folyást tapasztal. Ez jellemzően ragacsos, fehér vagy halványsárga nyálka. Ezt a hormonok, valamint a hüvelyi véráramlás okozza, és segíthet megelőzni a fertőzéseket. Azonban amennyiben megváltozik a szaga, a színe, az állaga, valamint égető és viszkető érzéssel jár, akkor orvoshoz kell fordulni, mert fertőzést jelenthet.

máj. 14. 12:23
 49/72 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg egy picit. Már csak azért is mert ha tényleg terhes vagy ez a ráfeszülés csak árt a babának. Ha meglesznek a tesztek csináld meg és kiderül mi a helyzet.
máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
Így van a héten igyis úgyis eldől van e baba vagy sincsen nem szabad erre rá görcsölnöm
máj. 14. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!