Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mik voltak a tünetek a...

Kinek mik voltak a tünetek a beágyazódásnál?

Figyelt kérdés

máj. 13. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lombik volt és megmondták, hogy vasárnap, hétfőn lesz. Az ég világon semmit nem éreztem. Máskor itt szúrt, ott nyilalt. Beszúrt, hányinger minden volt csak terhesség nem.
máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Vérzés
máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Szúrt, nyilallt a petefészkemnél. Mondtam is a férjemnek, hogy ez tuti beágyazódási fájdalom, igazam lett.
máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
A sok petefészek fájdalmas válaszoló fel tudna világosítani arról, hogy annak mi köze a beágyazódáshoz? Mindőtöknek méhen kívüli terhessége volt? Csak mert a beágyazódás a MÉH-ben történik normális esetben, nem a petefészkekben.
máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem "alhasi fájdalom, ami kisugározhat a derékra is" Lehet, hogy ezért gondolják úgy, hogy a petefészkük fáj, mert oda is kisugárzik. Máshol azt írják erőteljes szúrást lehet érezni a méh ill.petefészkek területén.
máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Minimális, pici vér pisilésnél a papíron.

3.terhességnél nem tudom, mikor, a 4. terhességnél 9 nappal az esedékes menzesz előtt.


Én itt csak emiatt vettem tesztet 4 nappal ennek az észlelése után...

máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hétvégén tesztelek 🥰🤍
máj. 16. 04:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!