Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napig pozitív volt az ovu...

Két napig pozitív volt az ovu tesztem, bár az is jó nehezen lett olyan, vagy öt napig a határát súrolta, mire tényleg igazi pozi lett. Erre ma, mikor már úgy gondoltam na itt az első negatív nap!?

Figyelt kérdés

Ilyen lett a teszt:

[link]

Ezt most nem tudom mire vélni!

Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megint pozitív, nekem is így volt, de én sem tudom mi történt. Nekem háromszor volt pozitív ovu teszt, kétnaponta teszteltem. Sajna utána nem jött meg több hónapig, és nem volt baba. Remélem neked összejön!
2010. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez bizony pozitív!

Nekem van hogy 2,van hogy 3,sőt volt már hogy 4 napig is pozitív volt az ovutesztem.4 volt eddig a leghosszabb.Milyen ovutesztet használsz?

2010. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wondfo márkájú a teszt a veteráról. És ilyen esetben is az első negatív nap a lényeg, és az utcsó pozitív amikor akciózni érdemes?
2010. okt. 30. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Végig akciózni kell amíg pozitív,plusz még az első negatív nap a legesélyesebb!
2010. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!